TikTok'tan coin alıp iade istemek

Buyuk ihtimalle coin alip kendilerine bagis atacaklar. Ondan sonra Apple destegi arayip iade isteyecekler. Hem coinlerin parasini alacaklar hem de iadelerini alacaklar. Android'de Google bu tarz satin alimlarda iade saglamadigi için Apple uzerinden deneyecekler diye tahmin ediyorum.

Hocam benim hiç haberim yoktu. Kart onlara aitmiş. Öyle anlattılar. Benlik bir sıkıntı çıkar mı?

Bir şey olmaz merak etmeyin, Sahibinden'e bakarsanız bir sürü bu şekilde elmas alınıp kasılmış Clash of Clans hesabı görebilirsiniz 😀 onlara bir şey olmuyorsa size de olmaz. Canınızı sıkmayın boşuna.

Tamamdır hocam. Bir de şöyle bir sorum var. Kart onlara ait değilse, ama onlar bize ait dediğinde kanıtını almışsam sıkıntı olmaz değil mi bizim için. Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Çok kötü hissediyordum. Az da olsa rahatladım. Bu arada soru başlığına arkadaşım yazdım ama bendim.

Siz yapsanız, kasıtlı yapsanız bile bir şey çıkmaz bence. Boşa canınızı sıkmayın
Tamamdır hocam. Bir de şöyle bir sorum var. Kart onlara ait değilse, ama onlar bize ait dediğinde kanıtını almışsam sıkıntı olmaz değil mi bizim için. Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Çok kötü hissediyordum. Az da olsa rahatladım. Bu arada soru başlığına arkadaşım yazdım ama bendim.

Geri
Yukarı