Tilt kullanıcıların kahkaha-beğenmedim emojisi atması

snageX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu insanlara tilt olan, sırf onlara katılmıyor diye tilt olarak kurallar katı diye elindeki tek toxiclik seçeneği olan insanların her mesajına beğenmedim veya kahkaha atma emojisi atma hastalığı neden mevcut? Ya da yalnızca benim mi başıma geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu insanlara tilt olan, sırf onlara katılmıyor diye tilt olarak kurallar katı diye elindeki tek toxiclik seçeneği olan insanların her mesajına beğenmedim veya kahkaha atma emojisi atma hastalığı neden mevcut? Ya da yalnızca benim mi başıma geliyor?
Arkadaş küçük bir emojiden bile toxicleniyorsanız nasıl yaşamayı başardınız?

Konu galiba kendim için açılmadı, çoğu konuda görüyorum birisi yorumunu yalnızca eleştirdi diye o adamın yazdığı her şeye gülme ve beğenmedim emojisi atılıyor. Çözemedim bunu nasıl bu kadar sinir olunuyor insanlara.

Karşılıklı oluyor genelde ya da böyle bir konu açılınca.

Bazıları katılmayabilir ya da komiğine gitmiş olabilir. Herkes toksiklemiyor.

Ben komik bulduğum mesajlara kahkaha emojisi atıyorum. Sırf bu yüzden yakın zamanda 2 kişiyle tartıştım. Benim komiğime gidiyor yahu, ister atarım ister atmam. Kendine atılan emojiyi yediremeyecekler de bir zahmet böyle bir forumda bulunmasın.

Geri
Yukarı