Tıp fakültesinde not almak için tablet önerisi

Schentienel

Hectopat
Daha fazla  
Tıp okuyan arkadaşlardan önerileri bekliyorum. Bütçe problemim birazcık var. Çok masraf yaptım.

Tablet kullanmak avantajlı mı yoksa anam babam defterle mi not tutayım?
Yazı yazma hassasiyeti nasıl? Yazı çirkinleşiyor mu? Deneyimlerinizi paylaşın rica ediyorum.

Bir de PT'deki fiyarlara öğrenci indirimleri dahil mi yoksa sonradan mı ekleniyor ?

Son düzenleme:
Tıp okumuyorum ama YKS döneminde tablet işimi çok kolaylaştırdı. Bence günümüzün ihtiyacı haline geldi artık. Bütçeniz yeterse iPad 8-9 alabilirsiniz.

Zorluk yaşar mıyım 6 7 dersim olsa yıllık bir sürü defterle gezmem gerekecek.
Okul notu oluyor zaten çoğu tıpta. Yeni açılan bir yer değilse o notlar ilgili fotokopicide bulunuyor zaten. İsteyen kitap da çalışır, isteyen slayt video da. Sen ne seversen artık. Okul başlasın öyle al bence.

Okul notu oluyor zaten çoğu tıpta. Yeni açılan bir yer değilse o notlar ilgili fotokopicide bulunuyor zaten. İsteyen kitap da çalışır, isteyen slayt video da. Sen ne seversen artık. Okul başlasın öyle al bence.
Ben de bu şekilde düşünüyordum. Kasıma kadar bekleyeyim o halde. Nerede okuyordunuz bu arada ?

Hocam bildiğim kadarıyla tıpta notlar çok oluyormuş.
O kadar kağıdı taşımak, muhafaza etmek zor olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı