Tıraş makinesi ile bacak alınır mı?

Evde pratik olarak ne önerirsiniz?
Valla bir şey önermem. Bıçaklı ürünlerde, tüy dökücü kremlerde, ağda da yerine çıkan kılları sertleştiriyor. Erkeksen mecbur epilasyon merkezlerine git, kadınsan lazer epilasyon makinası alabilirsin. Param yok diyorsan Tüy dökücü öneririm.

Kılları kesmek için kullandığın neredeyse her şey kılların daha gür çıkmasına sebebiyet verir. Bunların başında jilet, makine, ve tüy dökücü kremler geliyor. Bu işin genetik kısmı da var tabii.

Son düzenleme:
Arkadaşlar her şey ayni yola cikiyorsa tiras makinesi ile almamada sorun yok o zaman?

Hocam bu kıl alma işi bir kereye mahsus olarak alınmaz. Eğer bir kere alacaksanız, devamlı alırsınız. Bu yüzden kıllar tam uzamadan her seferinde alacak olduğunuz için gürleşmesi veya sertleşmesinde bir sorun olmaz çünkü sürekli alacaksınız. Aynı makineden bende de var ve kollarımı alıyorum sürekli.

Hocam bu kıl alma işi bir kereye mahsus olarak alınmaz. Eğer bir kere alacaksanız, devamlı alırsınız. Bu yüzden kıllar tam uzamadan her seferinde alacak olduğunuz için gürleşmesi veya sertleşmesinde bir sorun olmaz çünkü sürekli alacaksınız. Aynı makineden bende de var ve kollarımı alıyorum sürekli.

Hocam bende aynı şekilde elimdeki ve kolumdakileri makine ile almayı düşünüyorumda. Acaba iyice kalınlaşır ve çoğalırmı diye endişe ediyordum. Öyle bir durum yaşadınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı