Tıraş makinesi önerisi

Bende bu makineden var, 1mm-ile 23mm arasında 15 farkı boyut ayarlanabiliyor. 2 tarağı var, hem saç hem sakal kesilebiliyor. Şu ana kadar memnunum, tavsiye edebilirim. Tek bir şey var, bu makine ve buna benzer olanlar hem saç hem sakal için yani kesme kısmı biraz geniştir. Sakalca çok ince detaylar yapmayı planlıyorsanız daha dar ağızlı olanlara bakın.
aynen saç için kullanmayacağım daha küçük ağızlı olanlar işimi görecektir teşekkürler öneri için.

Böyle bir ürün var. Pandemi döneminde almıştık. Sakala da uygun sanırım. Ayrıca 4.5 puanı var.
Aynen hocam bu ürünü ben de favoriledim güzel üründür bence alınabilir. Philips ürünleri genellikle uzun ömürlü oluyor. Daha önce başka Philips ürünü kullanıp babama vermiştim hala kullanıyor. Bunu da kendim için alacağım inşallah.

Makine ile sinek kaydı alamazsın. Philips var bende öneririm sana da.

Kesen makineler var. Eskiden jilet yerine bu makineyle keserdim daha geç çıkıyordu bir de jilete göre.

Orta kısmıyla hafif bastırıp kesersen keser kaç yıldır kullanıyordum.

Şu başlık olupta kaliteli bir cihaz varsa genelde kesiyor. Braun'da da vardı bu başlık bazı ürünlerinde.

Yani ortalama üstü istemiyorum ancak değerlendirebilirim.

Gayet hoş gözüküyor tahriş etme olayı oluyor mu?
Hocam ucu diğer makinelerde farklı olarak dipten aliyor direk, gayet rahat kesiyor. ONE BLADE i keşfedene kadar çile çekmişim dedim. Tahriş sıfır.

Kesen makineler var. Eskiden jilet yerine bu makineyle keserdim daha geç çıkıyordu bir de jilete göre.

Şu başlık olupta kaliteli bir cihaz varsa genelde kesiyor. Braun'da da vardı bu başlık bazı ürünlerinde.

Ama eğer sakalın uzunsa veya kıl uzunsa takılır, acıtır bilgin olsun. Kısa kıllar için etkili bu bence.

Philips One Blade.

Vücut traşı için bu ürün.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı