Tıraş makinesi önerisi

Philips One Blade.

Vücut traşı için bu ürün.

Vücut traşı yazıyor diye vücutta kullanacaksın diye bir şey yok. O zaman yüz de vücudun bir parçası :)
Vücut traşı yazıyor diye vücutta kullanacaksın diye bir şey yok. O zaman yüz de vücudun bir parçası :)

Kendim kullandım sakal da. Saç için tavsiye etmem ama.
Zaten bu fiyata bu alınmaz o da ayrı konu daha iyi ürünler elbette vardır.

İstersen saçta kestirirsin hepsi kıl sonuçta. Demek istediğim kullanım alanının ne olduğu önemli çünkü o alanda en iyi deneyimi sunmak için tasarlanıyor. Muhtemelen özel bölge traşında çok iyidir. Konuyu açan arkadaş sakal düzeltmek istiyor iki traş başlığını yanyana koyduğunda senin önerdiğini alması saçma olur.

İstersen saçta kestirirsin hepsi kıl sonuçta. Demek istediğim kullanım alanının ne olduğu önemli çünkü o alanda en iyi deneyimi sunmak için tasarlanıyor. Muhtemelen özel bölge traşında çok iyidir. Konuyu açan arkadaş sakal düzeltmek istiyor iki tıraş başlığını yan yana koyduğunda senin önerdiğini alması saçma olur.

Benim kullandığımın uzun kıllarda performansı kötü bence. Saç kısmında da denedim bu korona zamanında :)
Sakalı düzenlemek istemiyor arkadaş. Çok çıkmadığını söylemiş ve tahriş etmeden onları da kesebilen bir makine istiyor. Şahsen senin ve benim önerdiğimi kullanarak dediğini yapabilir ikisi de uygun ona.

Yeni konular

Geri
Yukarı