Tıraş makinesı onerisi

Phillips MG7736/15. Al evladiyelik yıllarca kullan.
7000 serisini 3 senedir kullanırım 1 gram hissettirmedi ilk günkü performansıyla devam ediyor sadece bir tane başlığını değiştirmem gerekti o da benim hatam kaynaklı oluşan bir durumdu anladığım kadarıyla.

Gerçekten Philips'in ömürlük makinelerinden biridir.

Phillips MG7736/15. Al evladiyelik yıllarca kullan.
Hocam söylediğiniz makineden almayı düşünüyorum da hem vücut hem yüz için. MG7920/15 daha ucuz. Aralarında bir fark bulamadım herhangi bir bilginiz var mı? MG7920/15 2000 TL Philips'in sitesinde sizin söylediğiniz 3500 TL civarlarında.

Zamanında A101'den çark ile 1Mm'den başlayıp 0.5mm artarak 10mm kadar uzayan taraklı bir makine almıştım. O kadar eski ki bozukluk topladığım bir kutunun içindeki paralarla almıştım. Yıllardır sakal düzeltme işini gereksiz iyi şekilde yapıyor.

İşin kuralı makineye saygı göstermek. Arkadaşım 10 ayda 1 aynı Philips makineyi alıp bozuyor. Makinede sorun yok ortak bir arkadaşımız 3 yıl önce almıştı hala kullanıyor.

Hocam söylediğiniz makineden almayı düşünüyorum da hem vücut hem yüz için. MG7920/15 daha ucuz. Aralarında bir fark bulamadım herhangi bir bilginiz var mı? MG7920/15 2000 TL Philips'in sitesinde sizin söylediğiniz 3500 TL civarlarında.
Vallaha o modeli bilmiyorum ama kötü değildir büyük ihtimalle benim önerdiğim üretimden kalkmış falandır çünkü çok değil 3-4 ay önce 1500₺ civarına almıştım bu kadar fiyatı başka türlü artmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı