Tıraş makinesi taraklarından hangisi saç kesimi için?

Merhabalar Powertec TR-3200 modelinde bir tıraş makinesi aldım. 8 adet tarak çıktı. 4 tanesi 1-2-3-4 olarak yazıyor sadece. Diğer 4 tarakta ise 3mm-6mm-9mm-12mm yazıyor. Hangisini saç kesimi için hangisini sakal kesimi için kullanmalıyım, farkı nedir? Sadece numara yazanlar ve sadece mm yazanlar olarak.

Taraklarin hepsi sac için ama sakal için tarak kullanmayacaksiniz. Farkları hani berbere gidince abi 3 olsun 4 olsun diyorsun ya iste fark o.
Yanlış anladınız. 4 tane tarakta sadece 1-2-3-4 yazarken diğer 4 tarakta 3mm-6mm-9mm-12mm yazıyor. Yani birisinde sadece numara yazarken diğerlerinde sadece mm cinsinden yazıyor. Sizin dediğiniz olay şu; 1 numara 3mm, 2 numara 6mm, 3 numara 9mm ve 4 numara 12mm dir. Onda sıkıntı yok bilgim var, sadece bu iki farklı tarak grubunun farkını sordum. Yine de teşekkür ederim. Bildiğim kadarıyla 4 tarak saç için diğer 4 tarak sakal için ancak hangisi hangisi anlayamadım.

Yanlış anladınız. 4 tane tarakta sadece 1-2-3-4 yazarken diğer 4 tarakta 3mm-6mm-9mm-12mm yazıyor. Yani birisinde sadece numara yazarken diğerlerinde sadece mm cinsinden yazıyor. Sizin dediğiniz olay şu; 1 numara 3mm, 2 numara 6mm, 3 numara 9mm ve 4 numara 12mm dir. Onda sıkıntı yok bilgim var, sadece bu iki farklı tarak grubunun farkını sordum. Yine de teşekkür ederim. Bildiğim kadarıyla 4 tarak saç için diğer 4 tarak sakal için ancak hangisi hangisi anlayamadım.

Afedersiniz yanlış anladım hocam.

Taraklarin hepsi sac için ama sakal için tarak kullanmayacaksiniz. Farkları hani berbere gidince abi 3 olsun 4 olsun diyorsun ya iste fark o.
Yani aynı numaraları 2'şer tane koymuşlar gibi demek istiyorum. Hem 1 numara var hem 3mm var. Hem 2 numara var hem 6mm var gibi gibi.
Afedersiniz yanlış anladım hocam.
Estağfurullah hocam yine de ilginiz için teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı