Tiriniti.com güvenli mi?

Bende sizin mesajınızı görünce baktim fiyatlar gerçekten baya ucuz hemen hemen bütün oyunlar var siteyi kullanmiş birisi varsa bilgi verirse sevinirim

Hocam ben Rainbow ve BF1 aldım. 1-2 ay oldu ve sorun yok. Arkadaşım da BF1 aldı fakat oyunu Türkçe değil diye anında yenisini verdiler. Yani güvenilebilir bir site. Zaten canlı destek mevcut sorularını yazabilirsin oraya.

Bu nasıl bir site ya canlı desteğe bağlandım hediye verdiler :) Sanırım plati.ru üzerinden hesap satın alıp satıyorlar. plati.ru sitesine güveniyorsanız bu sitede güvenilirdir.

30 lira verene kadar Plati.ru da kullanılabilir. 1.5- 2 dolar orda oyunlar. Bir arkadaşa aylar önce aldığım BF1 hesabının şifresi değişmiş. Satın alalı aylar olmasına rağmen 2letmeden anında yeni hesap verdi. Benim de bilgilerini değiştirdiğim hesap 3-4 aydır sorunsuzca bende duruyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı