Tırnağım Düştü Ne Yapmam Lazım?

Barış Dinç

Hectopat
Yer
BAYRAKLI
Daha fazla  
Selamlar, yaklaşık 4 Aydır "Nike Air Monarch" giyiyorum ve ayak serçe parmaklarıma vuruyor.
Neyse yine bir gün eve geldim yanlışlıkla ayakkabı vurmasının üzerine serçe parmağımı çok sağlam şekilde koltuğa vurdum.
3 Haftadır morarıktı artık siyaha dönmeye başlamıştıki şu anda tırnağım çıktı çok küçük en uç parçalar duruyor.
İnternette okuduklarıma göre normalmiş geri uzarmış şu an bir acı hissetmiyorum.
Sizce normal mi ve sağlık kuruluşuna gitmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlıkçı var mı forumda? Neyse benim başıma da gelmişti naptığımı anlatayım. Benim çok kez hastalıktan dolayı düştü her seferinde tekrar uzuyor içiniz rahat olsun. Doktora da gittim ve bana krem vermişti.

Teşekkürler daha iyi anlaşılması amacıyla doktora gideceğim annemle Yaşım 20'nin altında olduğu için (12) maalesef gidemiyorum fakat malum Corona korkusu var sizce kesinlikle gitmelimiyim.

Benim elim araba kapısına sıkışmıştı 😫 benimki de düşmüştü yeniden çıkmıştı.

Hocam doktora gidin hemen. Maskenizi takıp önlemlerinizi alırsanız bir şey olmaz. Kötü bir şey bu tırnak meseleleri. Benim de düzenli olarak tırnağım batıyor. Hayatım boyunca 23 defa ameliyat oldum tırnak batması için. Tırnak yok oldu neredeyse artık. Artık batınca kendim çıkarıyorum mecbur.

Ayak baş parmağımın tırnağı düşmüştü maçtan sonra benim, 1-2 aya normal bir şekilde acısız uzamaya başladı tekrar. Pek endişelenilecek bir durum değil diyebilirim ama tedbir amaçlı bir doktora görünün derim.

Hocam doktora gidin hemen. Maskenizi takıp önlemlerinizi alırsanız bir şey olmaz. Kötü bir şey bu tırnak meseleleri. Benim de düzenli olarak tırnağım batıyor. Hayatım boyunca 23 defa ameliyat oldum tırnak batması için. Tırnak yok oldu neredeyse artık. Artık batınca kendim çıkarıyorum mecbur.
Batma değil sadece düştü ve şuan acı sızı yok görmesen düşmedi derim o kadar yani.

Batma değil sadece düştü ve şu an acı sızı yok görmesen düşmedi derim o kadar yani.
Yok orada tırnak meselesi olarak örnek gösterdim hocam kendimden. :) Tırnak önemli bir şey. Doktora gidin. Enfeksiyon kapmaz ama kapabilir de. :) Doktor daha net bir şey der biz diyemeyiz. Acı sızı yok diyorsunuz ama ilerleyen saatlerde belki olabilir. Yine de dediğim gibi bir doktora görünmeniz de fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı