Tırnak içi morarması

A.

Tamamdır hocam ağrısı azalıyorsa sorun yok gitmeme gerek yok o zaman teşekkür ederim cevaplarınız için.

Aga benim açtığım konuya da cevap verir misin?
Hiç fark etmez istediğini yap sadece ayağına yüklenme.

Aga benim açtığım konuyuda cevap verir misin?
Benim tırnağıma kaldırım taşı düşmüştü morluk geçmiyor tırnak uzayana kadar, ağrısı da 1 2 haftada azalıyor hastaneler riskli olduğu için öyle söylemiştim sen bilirsin.

Hocam açtığım konuya cevap verir misin_.

Ayağınızı yormayın. Kantaron yağı var. O her şeye çok iyi geliyor. Onu sürerseniz kısa süre içinde çok iyi gelecektir. Hatta benim ayağım yanmıştı çok kötü bir şekilde. 1 günde acıyı, yanığı yok etti. Çok tavsiye ederim. Eğer bulamazsanız zeytinyağı da iyi gelir.

Arkadaşlar tekrardan rahatsız ediyorum ama tırnak ici Full morarmışsa tıbbi yardım alınması lazımmış benim Full morardı ne yapmami önerirsiniz korkuyorum çünkü.

Arkadaşlar tekrardan rahatsız ediyorum ama tırnak ici Full morarmışsa tıbbi yardım alınması lazımmış benim Full morardı ne yapmami önerirsiniz korkuyorum çünkü.

Korkma kardeşim. İçinin rahat olması için hastaneye git diyeceğim fakat hastane de bu zamanda çok riskli. Yani ben öyle çok büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı