Titan Sticker'lar ne kadar değer katar?

Nortelon

Centipat
Daha fazla  
Elimde M4A1-S kan kaplanı Skin'i mevcut. Üzerinde iki tane çok değerli çıkartma var. Bu çıkartmalar silahın fiyatına ne kadar ekler?

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    67,5 KB · Görüntüleme: 132
Çıkartmaları silaha yapıştırırsanız silahın fiyatında oynama olmaz. Ben tanesi 10 TL olan 4 sticker yapıştırdım. 24 TL'ye aldığım silahı tekrar 20'ye sattım. Direkt satarsanız daha karlı olur.

Pahalı olan sticker ayrı olarak skini alan kişi değerlendiremiyor Yani pek etki etmez.
Ama şahsi olarak birisiyle anlaşabilirsiniz.

Adamı yanlış bilgilendirmeyin ikisi de çok değerli çıkartma. Pazardaki alıcı tabiki bakmaz büyük traderlara yaz steamdan takas yap bıçak vs ile. Örneğin 'ohnepixel' adlı hem yayıncı hem trader ile iletişime geçmeni tavsiye ederim

Pek bir etkisi olmaz fakat bu stickerların delileri olabiliyor veya sticker değerlenebiliyor ve bazı kişiler 20TL'lik skini 40-50 hatta 80TL civarına alabiliyor bende birkeresinde bir deagle skini bulmuştum 20TL idi üstünde 1 sticker vardı fiyatı 900TL civarıydı bende görünce aldım koydum 50TL satıldı yaklaşık 3 gün bekledim şanslıydım bu konuda normalde daha fazla bekletirdi.

Geri
Yukarı