TITAN X Assassins's Creed Unity performansı

Zaten 1 yıl sonra alacaksınız şu anda düşünmenin yararı yok. AMD Zen işlemcileri çıkaracak da ekran kartı mimarisi değişecek de daha çok yenilikler olacak 1 yılda. 1 yıl sonra konu açın.
Bir yıl sonra almak değil, 3 ay sonra GTX 970 alacağım. Ama daha para elimde olmadığı için o yüzden daha düşünüyorum yoksa zaten dediğiniz gibi 1 yıl sonraki iş için şimdiden düşünmek doğru değil.

1080p için Gtx 970 gayet yeterli bir karttır . Gtx 980'e falan gerek yok bence .
Eğer öyle aşırı takıntınız yoksa arkadaşa katılıyorum. 1080P de çok aşırı oyunlarda zorlamassanız GTA V deki advanced grap. gibi yetecektir.

Bence Titan X yerine GTX 980Ti alabilirsin arada 5 10 FPS ya fark eder ya etmez. Kalan paraylada 144Hz iyi bir monitör alıp keyfine bakarsın.

Bence Titan X yerine GTX 980Ti alabilirsin arada 5 10 FPS ya fark eder ya etmez. Kalan paraylada 144Hz iyi bir monitör alıp keyfine bakarsın.
Teşekkürler, bende Asus GTX 980 Ti Strix kararı aldım fakat 7 ay sonra alabiliyorum eğer banka karına taksit olsaydı 30 ekimde alabilecektim.Ama alacağım 7 ay sonra artık. Fakat monitör alamayacağım ama olsun zaten incelemede gördüm, teşekkürler sayın @Recep Baltaş ama kart harbiden güzel gerek görünüş, soğutma ve gücü, performans.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı