Titanfall 2 Steam versiyonu açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

catfood

Hectopat
Yer
Coruscant, Empire
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Webmaster, Modder - Cyberpunk 2077 & Titanfall 2 & Battlefront 2
17 saattir oynadığım oyun bugünden beri ne hikmetse açılmıyor arkadaşlar. Oyna'ya basıyorum, 2 saniyeliğine yeşil renk oluyor açılıyor gibi fakat sonra yine "oyna" yazısı geliyor açılmıyor. Çözümü bilen varsa çok sevinirim, kafayı yiyeceğim yoksa. Şu ana dek yaptıklarım:
  • Dosyaları 2 kez doğruladım.
  • Ekran kartı driverlarını güncelledim.
  • Windows'un halihazırda bekleyen güncellemelerini yaptım.
  • Belki çözüm olur diye oyunu silip sıfırdan indirdim.
  • Steam'i, Origin'i yönetici olarak çalıştırmayı veya oyunun dosya konumundan exe'sini kullanarak açmayı da denedim.
**Düzenleme: Kalıcı bir çözüm mü bilmiyorum ama yabancı forumlardan şöyle bir şey buldum ve bende işe yaradı.
  • Origin uygulamasından çıkış yapıyoruz. (Hesabımızdan değil, sağ alttan uygulamayı kapatıyoruz.)
  • Ardından Steam'den tekrar oyna butonuna basıyoruz. Yine aynı şekilde açılmıyor gibi görünüyor fakat birkaç saniye sonra Origin açıldıktan sonra Steam üzerinde de açılıyor.
  • Oyunu Steam üzerinden satın almamış olanlar ise ne yapabilir bilemiyorum.
**Düzenleme 2: Kalıcı değilmiş.
**Düzenleme 3: Son kez şunu belirteyim, bu çözüm kalıcı olmasa bile çok kısa bir işlem yani her seferinde yapılabilecek bir şey. En fazla 15 saniyenizi alır. Sayesinde dünden beri rahatça girip oynayabiliyorum.

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaşlar geçenler’de steam üzerinden titanfall 2 satın aldım yükledim origine bağladım oyunu başlat dediğim’de çalışıyor yazıyor hiç bir hata vermiyor öyle bekliyor sadece uyumluluk denedim olmadı
Gerekli programları kurdum olmadı sizce nedir sorun? Bu arada işletim sistemi win8 pro 64bit

Yeni konular

Geri
Yukarı