Oyun Titanfall® 2: Ultimate Edition 19,90 TL

Bilmiyorum hocam tam olarak. Yok diye biliyordum ben. Eğer ki varsa ve hikaye modunu CO-OP olarak oynayabiliyorsak mükemmel olur.

Hocam çok araştırmadım ama internette ilk karşıma çıkan sonuç bu. Galiba üzerimize akın akın gelen düşmanları yenmeye çalıştığımız bir CO-OP oyun modu. Hikayesi CO-OP olarak oynanmıyor galiba.
Hikayesindeki bölüm tasarımları CO-OP oynanmaya yetecek kadar büyük değil, ancak tek kişilik de oynasanız BT-7274 sizi kesinlikle yalnız hissettirmeyecektir. Hikayesi muazzam.
Bu fiyata alın, aldırın.
Xbox Game Pass'te Ultimate Edition var mı yoksa standart versiyon mu?
1674225552392.png

Hikayesindeki bölüm tasarımları co-op oynanmaya yetecek kadar büyük değil, ancak tek kişilik de oynasanız BT-7274 sizi kesinlikle yalnız hissettirmeyecektir. Hikayesi muazzam.
Bu fiyata alın, aldırın.

Eki Görüntüle 1639085

Teşekkürler. Şu Game Pass olayına bir türlü alışamadım ya. Steam'e o kadar alışmışım ki.

Çok iyi fiyata almışsınız hocam.
Aynen, BF1, BF4 ve Jedi Fallen Order zaten vardı bende Epic, Origin'de ama ucuz diye buradan da aldım.

Bunu fixlemişlerdi hemen. Bir hata vardı.
Hata değildi bence. Kendilerinin yaptığı bir şeydi sonuçta. Ama millet EA Play alıp oyunları indirimli aldıktan sonra EA Play'i geri iade edebiliyordu, sanırım bu yüzden kaldırdılar. Ben iade edemedim ama olsun oyunları ucuza getirdik :D

Yeni konular

Geri
Yukarı