Titanfall sırasıyla oynamak

AdmoSegat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Gamepass alınca oyunlarından biride Titanfall ve 1 ve 2 herhalde. Sorularımdan biri o umarım ben cahil değilimdir.
Şimdi bana titan fall Deluxe editon ve titan fall 2 verdi Ultimate editon.
Şimdi ilk dediğim titan fall Deluxe editon 1. oyun oluyor değil mi 2014 çıkan farklı değil değil mi?
Şimdi ben oyun almadan önce bakarım. Sistemde çalışır mı? Sistem Low olduğu için boşuna yüklemeyeyim şimdi ilk oyun 4 RAM istiyor sistem tam yetiyor.

4 GB RAM.
i3 5500u.
i3 5500 128 MB mı 512 mi 1 GB bilmiyorum sanırım 512 ama 128 gözüküyor biliyorsanız yazabilirsiniz.
500 GB HDD.
2. oyun 8 RAM istediği için direkt en baştan sal dedim ama şöyle bir video görünce.

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Bu ne ya?" dedim. Arkadaş 2007'de 4 RAM'le 120 FPS çatır çatır oynuyor bir de Titanfall 2'de bir de 4 RAM bir de 800 MHz. Benimki 1600 MHz işlemcilerimiz hemen hemen aynı. Onunki 56 benimki 51 -53. Şimdi ben sisteme bakmadan 2'yi mi indireyim 1'i mi? 1 bazı arkadaşlar HD 4400 400 denemişler 20 FPS. Anlamadım hangisi indireceğim ama çok fazla Titanfall oynamak istiyorum. Ne olur yardımcı olun.

Şimdi ilk dediğim Titanfall Deluxe editon 1. oyun oluyor değil mi 2014 çıkan farklı değil değil mi?

Evet.

Titanfall 1'de hikaye modu yok sadece Online'dan ibaret. Titanfall 2'yi öneririm. 1050 Ti ile Ultra ayarlarda 200 FPS aldım. Optimizasyonu gerçekten çok iyi. Ayarları düşürerek bir şekilde oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Geri
Yukarı