Titreşim geri bildirimli fare diye bir şey var mı?

KederliLahmacun

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN™ 5 5600 İşlemci
ASUS Prime B450M-K II AM4 Anakart
ASUS Dual RX 6700 XT Ekran Kartı
2x8 3200mhz DDR4 TUF RGB Ram
WD Blue 500GB NVMe SSD
ASUS Tuf Gaming GT301 Kasa
ASUS Tuf Gaming 750W B PSU
Meslek
Video Oyunu Çevirmeni / Öğrenci
Hikayeli FPS oyunlarında gamepad ile oynayamıyorum ama kolun titreşim özelliği oldukça hoşuma gidiyor. Ufak bir araştırma ile titreşim özelliğine sahip olduğunu iddia eden birkaç AliExpress fareleri gördüm. Bunun gerçeklik payı nedir? Böyle bir işe girişmiş, bilindik bir marka var mı?

Eğer sandığımın aksine böyle bir özelliğe sahip fareler gerçekten varsa, bu tarz tek oyunculu FPS veya diğer tek oyunculu oyunlarda kullanabileceğim bir fare söyleyebilir misiniz?

Son düzenleme:
Hikayeli FPS oyunlarında gamepad ile oynayamıyorum ama kolum titreşim özelliği oldukça hoşuma gidiyor. Ufak bir araştırma ile titreşim özelliğine sahip olduğunu iddia eden birkaç AliExpress fareleri gördüm. Bunun gerçeklik payı nedir? Böyle bir işe girişmiş, bilindik bir marka var mı?

Eğer sandığımın aksine böyle bir özelliğe sahip fareler gerçekten varsa, bu tarz tek oyunculu FPS veya diğer tek oyunculu oyunlarda kullanabileceğim bir fare söyleyebilir misiniz?

Bu özellikte gördüğünüz farelere pek güvenebileceğimizi sanmıyorum açıkçası. Üstelik mouse mouse pad üzerinde olan bir şey. Gerçeklik hissiyatı yakalamak istemekte çok haklısınız fakat böyle bir mouse varsa da aynı zamanda masanızda titreyerek sürekli ses çıkaracaktır. Gamepadi masaya koymak gibi düşünebilirsiniz.

Ben şahsen henüz böyle bir fareyle karşılaşmadım:)

Bu özellikte gördüğünüz farelere pek güvenebileceğimizi sanmıyorum açıkçası. Üstelik mouse mouse pad üzerinde olan bir şey. Gerçeklik hissiyatı yakalamak istemekte çok haklısınız fakat böyle bir mouse varsa da aynı zamanda masanızda titreyerek sürekli ses çıkaracaktır. Gamepadi masaya koymak gibi düşünebilirsiniz.

Ben şahsen henüz böyle bir fareyle karşılaşmadım:)
Niyeyse masaya koyma konusunu hiç düşünemedim. Teoride kulağa güzel geliyor diye herhalde. Teşekkürler yanıtlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı