Titreşim özellikli gamepad önerisi

harsh43

Centipat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayar için titreşim özellikli gamepad arıyorum. ETS 2, RDR2 ve FH4 oynayacağım başlıca oyunlardan. 0-900 TL arası bütçeye sahibim, önerilerinize açığım.

Masaüstü bilgisayar için titreşim özellikli gamepad arıyorum. ETS 2, RDR2 ve FH4 oynayacağım başlıca oyunlardan. 0-900 TL arası bütçeye sahibim, önerilerinize açığım.

F710 öneririm ben İncehesap kara cumada 500 gibi bir fiyata kapmıştım.
Hocam bende F710 düşünüyordum fakat bazı tuşları sert basılıyor gibi yorumlar gördüm doğruluk payı nedir?

Hocam bende F710 düşünüyordum fakat bazı tuşları sert basılıyor gibi yorumlar gördüm doğruluk payı nedir?
İşaret parmağının bir süre sonra uyuşacağı kesin. Ancak bu bütçede alınabilecek en doğru ürün F710 olabilir. Üzerine bir o kadar daha ekleme şansın olursa Xbox GamePad öneririm. İkisi arasında ciddi uçurum var.

F710 ile GTX 590, GC20V2 arasında büyük farklar var. 50-100 TL'nin hesabını yapmadan F710 yerine tercih etmeniz daha iyi olur.

F710 ile GTX 590, GC20V2 arasında büyük farklar var. 50-100 TL'nin hesabını yapmadan F710 yerine tercih etmeniz daha iyi olur.
Hocam GC20V2 ile bütçem arasında 300-400 TL var GXT 590'dan emin olamadım Trust markasını daha önce hiç kullanmadım siz kaç senedir kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı