Tivibu hızı düşürüyor mu?

Blokos

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Fiber altyapımız geldi 2 gün önce geldi. TT almak pek aklımda yoktu ancak ailem Tivibu'lu ve internetli bir paket istediler. İnternet hızı 24Mbps verecekler ve Tivibu süper paketi olacak. Ben bilmediğimden bilen birilerine sormak istedim ilk öncelikle bu Tivibu modeme kabloyla mı bağlanıyor çünkü evde salonda modem olursa bilgisayar başka odada olduğundan kablo çekmem gerekecek o yüzden sorun olacak. Diğer soru da bu Tivibu internet hızımı etkiler mi? Pingimi etkiler mi?

Fiber altyapımız geldi 2 gün önce geldi. TT almak pek aklımda yoktu ancak ailem Tivibu'lu ve internetli bir paket istediler. İnternet hızı 24Mbps verecekler ve Tivibu süper paketi olacak. Ben bilmediğimden bilen birilerine sormak istedim ilk öncelikle bu Tivibu modeme kabloyla mı bağlanıyor çünkü evde salonda modem olursa bilgisayar başka odada olduğundan kablo çekmem gerekecek o yüzden sorun olacak. Diğer soru da bu Tivibu internet hızımı etkiler mi? Pingimi etkiler mi?

Bende Tivibu kapalıyken 10-16 Mbps açıkken 24 oluyor yani düşürüyor.

Televizyonun oraya konuyor genelde Tivibu ve evet modeme bağlı kabloyla.
Ama mesela biz Tivibu'yu cihazsız izliyoruz Televizyon Smart TV olduğu için uygulamadan da izleniyor.

Odamda 2 bilgisayar var 15m kablo ile modemin olduğu odadan kablo çekip dağıtıcı ile dağıttım Tivibu'da televizyonun yanında ve modeme yakın olduğu için problem olmadı.

Anladım. Yarın kurulum için geleceklerde büyük ihtimalle geri göndereceğim normal internet alacağım bakalım hayırlısı.

Anladım. Yarın kurulum için geleceklerde büyük ihtimalle geri göndereceğim normal internet alacağım bakalım hayırlısı.

Tivibu'ya güncelleme getirip yavaşlatıyorlar yavaş olduğunu söyleyince yeni cihaz alın diyorlar Tivibu'yu iptal ettirebiliyorsanız iptal ettirin.

Geri
Yukarı