Tivibu ses sorunu

trezeguet12

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ilginç bir sorunum var. Tivibu kullanıyorum bilgisayarda. Normal izlediğimde bir sıkıntı yok tam ekran veya küçük ekran. Ama bildirim çubuğuna indirdiğimde sesler kesik kesik geliyor bozuluyor. Mesela tarayıcıyı açtım arkada tivibu çalışıyor sorun yok. Ama bildirim çubuğundayken bozuluyor. Video izlerken denedim sorun yok video programlarında. Tarayıcıdan video izledim onda da sorun yok. Sadece tivibu da ve simge durumuna küçülttüğümde oluyor. Sistem Core i3-120 gb SSD-6 gb ram tüm driverler güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar lütfen bu işleri bilen biri yardımcı olsun baştaki sorunun aynısı bende de var eski pc de olmuyordu yeni aldım tivibu kurdum bildirim çubuğunda ses parazitli kesik kesik tivibu teknik destek görüştüm yapabileceğimiz bişey yok dediler

Belki de programın kendisinde sıkıntı vardır. Tanıdıklarınızdan hiç kullanan var mı? Onlar sizinle aynı sorunu yaşıyorlarsa programdan kaynaklıdır. Ki bence büyük ihtimal o programın kendisinde sıkıntı vardır. Tivibu sonuçta.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı