Tivibu yerine ne kullanılabilir?

bugraesk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, bu ayın sonunda Türk Telekom ve Tivibu taahhüdüm bitiyor. Ben de başka bir internet sağlayıcısına geçeceğim.
Televizyonu ailem izliyor, geri sarma ve tekrar izle gibi özellikleri çok kullanıyorlar. Televizyon akıllı olmadığı için Tivibu kutusuyla kullanıyorduk. Başka bir internet sağlayıcısına geçtiğimde bu özelliklere sahip ne kullanabilirim?

Merhaba, bu ayın sonunda Türk Telekom ve Tivibu taahhüdüm bitiyor. Ben de başka bir internet sağlayıcısına geçeceğim.
Televizyonu ailem izliyor, geri sarma ve tekrar izle gibi özellikleri çok kullanıyorlar. Televizyon akıllı olmadığı için Tivibu kutusuyla kullanıyorduk. Başka bir internet sağlayıcısına geçtiğimde bu özelliklere sahip ne kullanabilirim?
TV+ tan memnundum popüler filmler vs. de vardı. Sadece internetle birlikte değil haricende alabiliyorsunuz. 15 tl gibi bir ücreti vardı.

Kesinlikle TV+
2 senedir kullanıyoruz çok memnunum. 15-16 Cm'lik bir kutu o kadar.

Çok teşekkürler cevaplar için. Baktım şimdi, TV+ Ready diye bir şey var 70 TL demişler aylığına. Benim almam gereken bu mu? Bu değilse neyi almam gerekiyor acaba link atar mısınız?

Kesinlikle TV+
2 senedir kullanıyoruz çok memnunum. 15-16 Cm'lik bir kutu o kadar.

İçinde youtube u vs. de var. Fiyatı da hala 15 tl mi bilmiyorum. Ama artmışsada çok pahalı değildir. Bakayım bilgilendireyim.

Turkcell TV+ iyi seçim olur.
Çok teşekkürler cevaplar için. Baktım şimdi, TV+ Ready diye bir şey var 70 TL demişler aylığına. Benim almam gereken bu mu? Bu değilse neyi almam gerekiyor acaba link atar mısınız?
Bu linkten sadece TV veya internet ile beraber olan paketlere bakabilirsin.

Geri
Yukarı