Tivibu'da Deneyim Kampanyası var mı?

MetehanTC

Centipat
Türk Telekom ile 17.01.2020'de yapmış olduğum iki yıllık bir sözleşmem var. Buna dahil Tivibu ev sinema paketi kullanıyorum. Yalnız bu ay faturam yüksek gelmiş. Bunun sebebinini öğrenmek için bugün 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım.

3.09.2020'de paket değiştirmişsiniz dediler. Tabi öyle bir şey yok. Çünkü daha önce yapmış olduğum görüşme: 444 5 375 numaralı telefondan 3.9.2020 tarihinde kampanyalar hakkında arandım. Taahhütümün bitmeden değiştirmek istemediğimi söyledim. Yalnız arada ki farkları sordum müşteri temsilcisi anlattı. Benim kullandığım yayınlar SD imiş HD'ye geçmeyi kabul edersem fiyat farkı olmuyormuş çünkü paket değiştirmedim onu da özellikle söyledim ve teyit ettirdim.

Bugün bu konu ile yapmış olduğum şikayet neticesinde arandım. Bana sözleşmem var geçerli değil mi diye sormama rağmen siz paket değiştirmişsiniz diyorlar ve bu ay ki ücretinizi iptal ettik ama bundan sonra yine böyle ödersiniz diyorlar. Üstelik CİMER ve yaşadığım şehrin Türk Telekom bölge müdürlüğüne gider sizi şikayet ederim dememe rağmen yardımcı olmuyorlar.

Ama bana dedikleri şu: Farklı bir size uygun kampanya çıkıyor şu an siz bir düşünün olmadı bizi ararsınız. Bu paketin adı Tivibu deneyim kampanyasıymış. Kullandığım paketten farkı olup olmadığını sorduğumda aynı diyorlar. Sizce aynı paketi 10 TL daha düşük ücrete verirler mi? Ayrıca bu daha düşük dedikleri paketin internet sitesinde var mı ben bir araştırıyım detaylarını öğreneyim diyorum var diyorlar ama sabah beri sitenin altını üstüne getirdim böyle bir kampanya göremedim.

Belki vardır belki kullanan bile vardır ben görememiş de olabilirim onun içinde özür dilerim. Bunları kaç yıldır müşterisi oldukları için böyle bir şey ilk defa görüyorum kusura bakmayın uzun oldu ama belki böyle bir şey yaşanmıştır ne yapılmasını nereye başvurulmasını bilen biri vardır bana da benim gibi diğer insanlara yardımcı olabilir diye yazıyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tivibu pişmanlıktır.

Hocam mecburuz en azından şimdilik şimdi bir de bunun iptal ettirirsem cayma bedeli olur bu zamanda hiç gerek yok. Siz de takdir edersiniz ki para kolay kazanılmıyor.
Yalnız bir alternatifi var mıdır varsa öğrenmek isterim. Siz hangi firma ve paket kullanıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı