Tizen OS'li Samsung TV alınır mı?

Serhat Aydeniz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar linkteki TV'yi sipariş vermek üzereyim ama çok arada kaldım Tizen TV hakkında. Tarayıcıya güncelleme gelmediği için sitelere girmediğini ve uygulamaları kısıtlı olduğu yorumlarını okuyorum. TV'den beklentilerim uzun süreli kullanımda sorun çıkarmayacak, interneti ve uygulamaları (Netflix, Spotify ve YouTube vb.) Sorunsuz kullanmak. Güncel kullananlar aydınlatabilirse çok iyi olur yoksa diğer Vestel TV'yi alacağım sanırım.

Son düzenleme:
İkisi arasından Samsung'u alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

55RU7300 Samsung tizen TV kullanıyoruz evet TV Android olsa çok daha iyi olurdu ama Netflix yt Spotify gibi uygulamalar için kullandığımız için çok sorun olmuyor benim için eksi yönü GeForce NOW kurulmuyor Android olmadığı için bu başkası için eksi değildir ama oyun oynayan birisi olarak eksi bana bir de internet tarayıcısından film izlemek kanser ama izleniyor.

55RU7300 Samsung tizen TV kullanıyoruz evet TV Android olsa çok daha iyi olurdu ama Netflix yt Spotify gibi uygulamalar için kullandığımız için çok sorun olmuyor benim için eksi yönü GeForce NOW kurulmuyor Android olmadığı için bu başkası için eksi değildir ama oyun oynayan birisi olarak eksi bana bir de internet tarayıcısından film izlemek kanser ama izleniyor.
Kanser etmesinin sebebi nedir tam olarak?

Geri
Yukarı