TKL oyuncu klavye onerisi

Makaleler
2
Yer
Ankara
Masam küçük olduğu için TKL ve İngilizce bir klavyeye ihtiyacım var. Aklımda Redragon K552-R ve SS Apex 3 TKL modeli var. Membran veya mekanik fark etmez hangisi oyunlarda ve yazı yazma konusunda iyi bir deneyim sunacaksa onun olması iyi olur. Yani dandik mekanik yerine kaliteli membran da önerebilirsiniz. Bahsettiğim modellerde bilek desteği yok ama küçük ve harici bir bilek desteği veya direkt bilek desteği ile klavye önerirseniz iyi olur. Masa boyu işinize yarayacaksa eğer 85X40.bütçe konusunda 500-800 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam %60 klavye çok küçük olmaz mı?

Hocam blackwidow 3 hakkında kötü yorum bolca var o yüzden pek güvenemiyorum.Diğer markayı ilk defa duydum araştırmam lazım.Peki bahsettiğim modeller nasıl?
Oluyor ama alışırsınız.

Daha büyük olsun derseniz:
Hocam yukarıdaki yorumda dediğim gibi markayı araştırmam gerek peki bahsettiğim modeller nasıldır?

Yazılan yorumlar ne üzerine? Link atarsan bakarım.

Parasını hak etmiyor.

Bu güzel.
Yazılan yorumlar Huntsman serisi ve Blackwidow 2nin daha iyi olduğu Blackwidow3de çok özellik kıstıkları üzerineydi.Steelseries ürünlerinde parasını hak eden herhalde bir tek mouse var.Kulaklık konusunda da SSden Asus'a yönlendirilmiştim.
Redragon K552 modelini kullanıyorum. Öneririm.
O modeli ilk araştırdığımda 300TL fiyat etiketine sahipti şimdi 500TL ama hâlâ öneriliyor.

Yazılan yorumlar Huntsman serisi ve Black Widow 2'nin daha iyi olduğu Black Widow3'de çok özellik kıstıkları üzerineydi. SteelSeries ürünlerinde parasını hak eden herhalde bir tek mouse var. Kulaklık konusunda da SS'den ASUS'a yönlendirilmiştim.

Huntsman seri olarak zaten Blackwidow'un üst serisi olarak geçiyor, Blackwidow V2'nin avantajı da tam boy olanda fark ediyor. Farkı da bilek desteğinin deri olması ve RGB'sinin daha doygun olması, TKL olan versiyonunda olan tek fark V2 TKL'nin daha doygun renkli olması.

Geri
Yukarı