TL Legacy trojan mı?

Söylemek istedim böyle birine güvenmek size kalmış :)
Buradaki bazı konularda Türkçe'ye çeviri veya çözmeden önce yine yabancı kaynaklardan yararlandığımız bir çok konu var. Fark etmez bence. Önemli olan bilmeyene, ulaşamayana ulaştırmak değil mi?

Virusludur ya da degildir benim kesin bir bilgim yok bunun hakkinda. Ha virus konusunda senin fikrin nedir diye sorarsaniz yani sadece denemek amacli TL legacy deneyebilirim. Fakat dedigi kanala baktigimda icerik tamamen calinmis yani bosa duygu somurusu yapmasina gerek yok. Icerigi cevirmis ve koymus ve su anda forumlarda ne kadar inkar ederse etsin cok guzel prim kasiyor. Butun cumleleri ayni zaten daha fazla prim vermenize gerek yok eger ki cidden bu olaya inaniyorsaniz orijinal icerigi paylasabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aha bir kanıt daha

Aha bir kanıt daha

Bu insanlara bir şey anlatmak ne kadar zor lütfen şu videoyu baştan sona izleyin
Yahu aynı şeyleri söyleyip duran bir çocuğun teki. Teorilerini çürüttük zaten :D

Minecraft'ın yapımcısının 2012'deki açıklaması xd?
Konudan bağımsız olarak bu açıklamanın bir değeri yok çünkü Microsoft'un artık bu oyun.

Virusludur ya da degildir benim kesin bir bilgim yok bunun hakkinda. Ha virus konusunda senin fikrin nedir diye sorarsaniz yani sadece denemek amacli TL legacy deneyebilirim. Fakat dedigi kanala baktigimda icerik tamamen calinmis yani bosa duygu somurusu yapmasina gerek yok. Icerigi cevirmis ve koymus ve su anda forumlarda ne kadar inkar ederse etsin cok guzel prim kasiyor. Butun cumleleri ayni zaten daha fazla prim vermenize gerek yok eger ki cidden bu olaya inaniyorsaniz orijinal icerigi paylasabilirsiniz.

Kendisi videoda açıklıyor keşke cevap vermeden önce biraz daha dikkatli izleseniz

T*auncher trojen beyler. Benim bilgisayarıma babam güvenlikden ötürü bir antivirüs kurdu.(Babam yazılım mühendisi)Her neyse,ben trojen dediğim o uygulamayı PC'ye yükledim,yüklemeden 8 dakika sonra sisteme uyarı düştü.''Sistemde trojen içerikli uygulama bulundu'' diye. Sonra beni trojen içerenn dosyalara attı ve bu dosyalar T*auncher uygulamasına ait. Bir daha düşünmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı