Çözüldü Tlauncher 1.12.2 An error occured

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

FiratYldz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1.12.2 ve üstü şeylere giremiyorum. Günceleyincede bug oluyor. Eski sürümerde de olmaya başladı. Çözümü sizde var mı? Ve her şeyi yaptım olmadı. Java silmedir her şey arkadaşlar ne olur crack diye bir şey yapmayın çok lazım.

TLahuncer.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar 1.12.2 ve üstü şeylere giremiyorum. Günceleyincede bug oluyor. Eski sürümerde de olmaya başladı. Çözümü sizde var mı? Ve her şeyi yaptım olmadı. Java silmedir her şey arkadaşlar ne olur crack diye bir şey yapmayın çok lazım.

Eki Görüntüle 1061223

İnternet bağlantını tamamen kontrol et. Ya da Mojang'ın sunucuları çökmüş de olabilir. Ayrıca minecraft.net üzerinde oyunu satın almanızı öneririm.

Korsan kullanmanız yetmiyormuş gibi bir de hile kullanıyorsunuz, sonra da "Korsan diye bir şey yapmayın" diyorsunuz.
Eki Görüntüle 1061263

Hocam haklısınız. Yaptığı yanlış. Ama kendi kararı sonuçta.
Oyunun lisanslı bir kopyasını edinip orjinal launcher ile açmayı deneyin. Korsana destek verilmiyor forumda.

Korsana destek yok.

Oyunu satın alıp tekrardan bu sorunu yaşayıp yaşamadığınıza bakın.

Eki Görüntüle 1061223

İnternet bağlantını tamamen kontrol et. Ya da Mojang'ın sunucuları çökmüş de olabilir. Ayrıca minecraft.net üzerinde oyunu satın almanızı öneririm.

Korsan kullanmanız yetmiyormuş gibi bir de hile kullanıyorsunuz, sonra da "Korsan diye bir şey yapmayın" diyorsunuz.
Eki Görüntüle 1061263

Hocam haklısınız. Yaptığı yanlış. Ama kendi kararı sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı