TLauncher nasıl silinir?

cboyn

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
TLauncher ve TLauncher icin indirilen Java'yı falan hepsini nasıl silebilirim? Calıstırdan appdata yapıp sildim ama hala silinmedi veya ben mi dogru sekılde sılemedim bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masasından. Tllauncher orada gözükecektir. Üstüne tıklayıp kaldır demeniz yeterli.
Ekran görüntüsü 2024-02-25 102245.png
Ekran görüntüsü 2024-02-25 102053.png

Son düzenleme:
Denetim Masasını kullanarak Java'yı ve Tllauncher'i kökünden silebilirsiniz. Bunu yapmak için şu yolu takip edin:
Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Programlar ve Özellikler
Bu kısımdan Java'yı ve Tllauncher'i bulup üzerlerine tıklayıp "Kaldır" butonuna basarsanız silinecektir.

Program Kaldır üzerinden değil de direkt oyunun dosya konumunu silerseniz oyunun bazı kayıt defteri girdileri kaldığı için Programlar ve Özelliklerde hâlâ varmış gibi gözüküyor. Oradan kaldır dediğinizde muhtemelen bir hata verecek, çünkü oyunun dosya konumunu sildiğinizde yanında uninstall dosyası da silinmiş oldu.

Denetim Masası'ndan. Tllauncher orada gözükecektir. Üstüne tıklayıp kaldır demeniz yeterli.Eki Görüntüle 2125620Eki Görüntüle 2125619

Denetim masasında ındırılenler kısmında gozukuyor sadece ama o da 25 KB bir şey baska da gozukmuyor

Denetim Masasını kullanarak Java'yı ve Tllauncher'i kökünden silebilirsiniz. Bunu yapmak için şu yolu takip edin:
Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Programlar ve Özellikler
Bu kısımdan Java'yı ve Tllauncher'i bulup üzerlerine tıklayıp "Kaldır" butonuna basarsanız silinecektir.
denetım masasında tum denetım masası ogelerı dıye bır sey bulamadım

Program Kaldır üzerinden değil de direkt oyunun dosya konumunu silerseniz oyunun bazı kayıt defteri girdileri kaldığı için Programlar ve Özelliklerde hâlâ varmış gibi gözüküyor. Oradan kaldır dediğinizde muhtemelen bir hata verecek, çünkü oyunun dosya konumunu sildiğinizde yanında uninstall dosyası da silinmiş oldu.
kaldırılmıs veya tasınmıs olabılır gıbı bır hata verıyodu onun gıbı bır sey mi

Denetim masasında ındırılenler kısmında gozukuyor sadece ama o da 25 KB bir şey baska da gozukmuyor

denetım masasında tum denetım masası ogelerı dıye bır sey bulamadım

kaldırılmıs veya tasınmıs olabılır gıbı bır hata verıyodu onun gıbı bır sey mi
Hocam, siz ilk başta sildiğinizde silinen dosyalar çöp kutusuna taşınır. Eğer çöp kutusunu boşaltmadıysanız çöp kutusundaki dosyaları sildiğiniz konuma tekrar yükleyin ve denetim masasından öyle silmeyi deneyin.
Ayrıca size verdiğim dosya yolunu Dosya Gezgini programının üstündeki arama çubuğuna yapıştırın.
Şu şekilde:
1708947904056.png

Ardından zaten denetim masası açılacaktır. Oradan programı bulup kaldıra basmanız yeterlidir.

Hocam, siz ilk başta sildiğinizde silinen dosyalar çöp kutusuna taşınır. Eğer çöp kutusunu boşaltmadıysanız çöp kutusundaki dosyaları sildiğiniz konuma tekrar yükleyin ve Denetim Masası'ndan öyle silmeyi deneyin.
Ayrıca size verdiğim dosya yolunu Dosya Gezgini programının üstündeki arama çubuğuna yapıştırın.
Şu şekilde: Eki Görüntüle 2126566
Ardından zaten Denetim Masası açılacaktır. Oradan programı bulup kaldıra basmanız yeterlidir.

Teşekkürler hocam. Dedıklerınızı yaptım denetım masasında tllauncher ve Java gozukmuyor artık tamamen sılınmıstır yani dimi

Bence bilgisayarınıza Revo Uninstaller kurun. Ne kadar doğru bilemiyorum ama arkasında iz bıraktığı söyleniyor. Revo Uninstaller hiç iz bırakmıyor diyorlar. Ben de onu kullanıyorum ve memnunum.

Geri
Yukarı