Çözüldü TLauncher mod nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nell_4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS PRİME B650M-K 5600 mhz İşlemci AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor, 3701 Mhz, 6 Çekirdek 32gb 5200 mhz ram twinmos 2tb ssd 7500/mb yazma 6800/mb okuma RTX 4070 SUPER 12 GB 192 bit
Gereksiz mod var bir türlü silemedim gereksiz alan kaplıyor. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Korsana destek olmasa bile bu yapılacak işlem orijinal Minecraft için de geçerli. Yani Google'da arama yapan birisi bu makaleden yararlanacak.

Çözüme gelirsek, %appdata%\.minecraft\mods klasöründe modlar tutulur. İçindekileri istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Benim Minecraft'ım orijinal ama %appdata% yolunda .minecraft klasörü var. Arkadaş korsan kullanıyorum dememiş.

Artı -2 Eksi
Tamam korsana destek yok.
Win + R yapıp çalıştırı açın. Açılan sekmeye %appdata% yazın. Açılan klasörden .tlauncher ve .minecraft klasörlerini silin.

Artı -1 Eksi
Benim Minecraft'ım orijinal ama %appdata% yolunda .minecraft klasörü var. Arkadaş korsan kullanıyorum dememiş.
TLauncher kullanıyorum demiş. TLauncher korsan kategorisine giriyor. Ama TLauncher ile premium hesapla girme özelliği de var. Premium hesap kullanarak giriyorsa o ayrı mesele.

Tamamdır. Minecraft'ı ve. Tlaunerı sildim birazda olsa yer açıldı sağolun

Korsana destek olmasa bile bu yapılacak işlem orijinal Minecraft için de geçerli. Yani Google'da arama yapan birisi bu makaleden yararlanacak.

Çözüme gelirsek, %appdata%\.minecraft\mods klasöründe modlar tutulur. İçindekileri istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı