TLauncher silindikten sonra format atılmalı mı?

Sadece 1 video yüzünden Ne hale gelmişiz. Arkadaşlar mesela yarın'ı günü deseler Chrome'da virüslü vallahi inanıp silersiniz. İnanmayın bunlara kul olmayın.
çok haklısın bunu günlerdir Discordaki arkadaşlarıma anlatıyorum inanmıyorlar. ):

Tarama yapın yeter hocam bence.
Hocam nasıl yapıyor bilmiyorum ama hepsinin taratınca 0 virüs çıkıyor bazı dosyaları ayrı taratınca 5-10 tane falan çıkıyor.

Yav virüs mirüs yok ki. Yuukrp denilen kanala bakma sen, saçma saçma konuşup prim kastı o.
Sadece o değil yabancı birçok kanal kanıtladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nedense bu TLauncherin virüs olduğunu bu yıl en çok biz söyledik yabancılarda nedense hiç patlamadı kısaca inanmıyorum.
Yabancılarda da patladı "(virüslü launcher) is a virus" diye aratırsanız çıkıyor birçok dilde yapılmış bu tarz videolar

Son düzenleme:
Hocam nasıl yapıyor bilmiyorum ama hepsinin taratınca 0 virüs çıkıyor bazı dosyaları ayrı taratınca 5-10 tane falan çıkıyor.

Sadece o değil yabancı birçok kanal kanıtladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yabancılarda da patladı "(virüslü launcher) is a virus" diye aratırsanız çıkıyor birçok dilde yapılmış bu tarz videolar
Onlarda kendi çapında veletleri toplayıp akıl veriyorlar işte yıllardır ben bu yazılımı kullanıyorum.Şu zamana kadar hiç bir zararın görmedim arkadaş.

Arkadaşlar akıllı düşünün noldu yıllardır bu olmadı da şimdi mi ortaya çıktı.Hepisi prim reklam üzerine kurulmuş şeyler inanmayın Allah aşkına.
Hocam ben güvende hissetmiyorum kendimi açık kaynak kodlu olan TL Legacy kullanacağım siz yine istediğinizi kullanabilirsiniz.

T-Launcher yazılımının zararlı olduğunu düşünmüyorum. Kullanabilirsiniz. Eğer ben yine de şüpheleniyorum diyorsanız kaliteli bir güvenlik yazılımı indirip tarama yapabilirsiniz. Zararlı olmadığını göreceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı