TLauncher virüslü mü?

• Konuyu başlatan Unti
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 3B
Sakın ha resmi launcher dışında bir launcher'a premium hesap eklemeyin. 15 TL'ye satılan Minecraft hesapları nereden geliyor sanıyorsunuz?

Sakın ha resmi launcher dışında bir launcher'a premium hesap eklemeyin. 15 TL'ye satılan Minecraft hesapları nereden geliyor sanıyorsunuz?
Bu launcher direkt e-posta ve şifre ile giriş yaptırmıyor. Microsoft account sitesinden verdiği kodu girmeni istiyor. Bir uygulama olarak microsoft hesabına bağlanıyor ve sadece xbox profiline erişebiliyor.

Hocam dün bende birşey olmaz diyordum içime bir korku düştü anlamadım. Sildim şuan tlauncheri falan sonradan indirdiğim gereçk javayıda sildim. Taramalar temiz çıkıyor ama emin olamadım.

Evet, 2016'dan sonra Launcher'in yapımcısı değiştiği için 2016'dan sonra yüklenen sürümlerde virüs vardır bu virüs kendini belli eden bir virüs değildir bilgisayarı yavaşlatır zaten korsan bir Launcher olduğu için indirirken virüs olacağını göz önünde bulundurarak indirirsiniz size tavsiyem orijinal Launcher'den oynamanızdır ne virüs vardır ne de başka bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı