TLauncher virüslü mü?

• Konuyu başlatan Unti
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 3B
Mizah yapmadım ciddiydim bu arada.

Hocam o zaman virüs olduğunu düşünüyorsanız ve silecekseniz IObit unstallerden tam artakalanlarıyla silebilirsiniz. Kurmak istemeseniz ise Denetim Masası'ndan silebilirsiniz IObit bana güvence sağlıyor. Artakalanlar dediğimde" appdata" dosyaları. Ve ciddiyseniz neden gülücük koyuyorsunuz mizah izlenimi veriyor.

Hocam o zaman virüs olduğunu düşünüyorsanız ve silecekseniz IObit unstallerden tam artakalanlarıyla silebilirsiniz. Artakalanlar dediğimde appdata dosyaları. Ve ciddiyseniz neden gülücük koyuyorsunuz mizah izlenimi veriyor.
Ben .minceraft ı da sildim
şuan

Valla Yuukrp iyi güzel yapıyor videolarını ama etkileşim almaktan pek ödün vermiyormuş gibi bir hali var. Güvenemedim şimdi.

Hocam o zaman virüs olduğunu düşünüyorsanız ve silecekseniz IObit unstallerden tam artakalanlarıyla silebilirsiniz. Kurmak istemeseniz ise Denetim Masası'ndan silebilirsiniz IObit bana güvence sağlıyor. Artakalanlar dediğimde" appdata" dosyaları. Ve ciddiyseniz neden gülücük koyuyorsunuz mizah izlenimi veriyor.

Sorduğum soru biraz garip olduğu için gülücük atmıştım uygulamayı tamamen kaldırıp format atacağım kuzen ile.

Bilgisayarımda t Launcher 2 yıldır kurulu duruyor sanırsam bu süre zarfında hiçbir değişikliğe ya da probleme rastlamadım. Virüs olduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşlar neden korsan oynuyorsunuz? Orijinalini para biriktirip alabilirsiniz 200 TL'ye. Biliyorum az bir miktar da değil fakat madem oyununuz yok oynamayın. Korsana destek vermiyoruz vermeyeceğiz. Oynamak isteyip'te oynamadığım oyunlar benim çok. Hem orijinal oynarsanız hiç bir şekilde şüpheleneceğiniz virüs'te olmaz. Hem korsan bir şey indirecekseniz zaten bunları da göz önünde bulunduracaksınız. Adamlar babasının hayrına yapmıyor illaki bi çıkarları var. Belki madencilik bile yapacaklar ekran kartınız ile.

Arkadaşlar neden korsan oynuyorsunuz? Orijinalini para biriktirip alabilirsiniz 200 TL'ye. Biliyorum az bir miktar da değil fakat madem oyununuz yok oynamayın. Korsana destek vermiyoruz vermeyeceğiz. Oynamak isteyip'te oynamadığım oyunlar benim çok. Hem orijinal oynarsanız hiç bir şekilde şüpheleneceğiniz virüs'te olmaz.
Sen biraz yanlış anlamışsın korsana destek verme olayını. Korsana teknik destek verilmez. Arkadaşımız virüs bulunduran bir durum var mı diye soruyor.

Sen biraz yanlış anlamışsın korsana destek verme olayını. Korsana teknik destek verilmez. Arkadaşımız virüs bulunduran bir durum var mı diye soruyor.
Evet de arkadaş korsan yüklediğinin farkında ve biz de farkındayız. Kimse de dememiş ki madem korsan oynuyorsun virüsü de göz önünde bulunduracaksın diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı