TLauncher virüslü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamların kanıtı orijinal olmayan bir java indirttiği ve ''muhtemelen'' bu javanın içinde virüs olduğu. Yani anlayacağınız ortada bir kanıt yok. Ayrıca bilgisayarda java kuruluysa kendisi kurmuyor ben her zaman öyle kuruyorum. Öyle bir şey olsa orijinal java kuruluda olsa ''virüslü javayı'' yine de indirirdi.

Crack oyunda Online girebiliyorsun The Forest gibi crack oyunların ayrı serveri mevcut Steam serverlerine bağlanamıyor.
Bu TL'nin crack olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Hocam aynı gün içerisinde neden 50 tane bu konudan var yeter artık. Forum boşa doluyor yahu yeter. Şüpheleniyorsanız silin. Moderatör abilerimizden de ceza almak istemiyorum ama gına geldi artık.
kardeşim ben zaten bu Konuyu Mehmet Kerem kardeşimiz linkle kanıt atsın diye açtım yoksa açmıyacaktım.

Kardeşim ben zaten bu konuyu Mehmet kerem kardeşimiz linkle kanıt atsın diye açtım yoksa açmayacaktım.

Hocam "ks" siz değilsiniz size bir şey diyende yok zaten. Cumadan beri toplamda forumdaki 15 bin kişi bu konunun aynısına bakmış. Bir daha bu konuların aynısını görürsem raporlayacağım artık.

Konuyu kapatıyorum o zaman. Gerçekten çok var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı