TLauncher virüslü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam arkadaşlar, YouTube'da bir tane kanal T.Launcher ile alakalı bir virüs iddiası atmış ve ben bunun gerçek olup olmadığını size sormak istedim, sizce gerçek mi?

Değil adamların şimdi mi aklına geldi virüslü yapalım diye bir şeyi araştırmadan yorum yapmayın.

Selam arkadaşlar, YouTube'da bir tane kanal Tauncher ile alakalı bir virüs iddiası atmış ve ben bunun gerçek olup olmadığını size sormak istedim, sizce gerçek mi?
Neticesinde Korsan bir yazılım ama içinde Zararlı yazılım olması ile ilgili konularda ki açıklamaları "Dosya imzalarını kaldırıp VT yükleyince Zararlı gözüküyor" şeklinde. , kimisinin yorumları ise "Java dosyalarında virüs var heçklendik." şeklinde benim buradaki önerim zararlı olduğu şüphesi bulunan korsan yazılımının silinip antik bir firewall ile yabancı bir hareketliliğin olup olmamasının kontrolü , Antik bir İS taraması veya Hybrid analysis , İntezer analyze, any.run tarzında bir Sandbox yazılımı ile incelenmesi... tabii zamanı olan kaynak kodlarını decode edip inceleyebilirde...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı