TLauncher virüslü mü?

Kullanım şartlarını okursan spyware olduğunu anlarsın. VirusTotal bazaloader demiş birisi. Bazaloader virüsünü fark etmen neredeyse mümkün değil. Bilgisayar zombi oluyor ama fark etmiyorsun. Saldırılarda kullanılıyor. İddianın kökeni:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Windows'u Crack'li kullanıyorduk, ESET NOD32'yi Crack'li kullanıyorduk, 3 liraya oyun DVD'si alıp yüklüyorduk kimseye bir şey olmadı.

10 yılı aşkın bir süredir bilgisayar kullanan birisi olarak şunu söyleyebilirim.
Ben oyun oynamayı fazla sevmem ama kardeşim istediği için Minecraft için yüklemesine izin vermiştim.
Şunu söyleyeyim bilgisayarımda gram kasma, stabilite değişikliği olursa bunu fareyi bir kez hareket ettirsem bile anlayabiliyorum ve kardeşimin yüklemesi sonrası bu değişikliği fark ettim.
Yani net bir şekilde söyleyebilirimki virüs barındırıyor ama detayını bilemem.

Gizlilik şartlarına bak. GDLauncher daha iyi. Grayware virüs değildir. Grayware bilgisayara zarar vermeyebilir ama gizliliğe hiç önem vermez. Potansiyel istenmeyen uygulama gibidir.

Hybrid neden virüs dediğini anlatayım.

GitHub'daki MultiMC'yi kullanın bitsin. Gizlilik ve güvenlik sorunuda yaşamazsınız. Ya da direkt orijinal Minecraft'ı alın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı