TLauncher'da Virüs Bulunmakta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir kez daha şu konudan görürsem kafayı sıyıracağım. 6 yıldır kullanıyordum arkadaşım 7 8 yıldır kullanıyor virüsün V'si dahi girmedi bilgisayarlara YouTube'dan çocuk kandırmak için çekilen şeylere kanmayın.

5 bin 6 bin liralık hesap var bilgisayarda senelerdir bir şey olmadı şifreyi zaten giriyorum her girişte. Bilgisayara zarar verdiğini de görmedim. Virus yapmayı deneyip başaramadılar mı artık anlamadım.

5 bin 6 bin liralık hesap var bilgisayarda senelerdir bir şey olmadı şifreyi zaten giriyorum her girişte. Bilgisayara zarar verdiğini de görmedim. Virus yapmayı deneyip başaramadılar mı artık anlamadım.
Şöyle özetleyeyim bir YouTuber t-launcher virüslü diye video yapıyor, bizim ülkenin insanı da direk inanıyor bu sayede de adamın izlenme sayısı artıyor. Boş beleş abone kasıyor.

İnşallah haberlere çıkmaz viruslü oyun Minecraft diye.
Bir de videonun başında şöyle diyor, bir adam (sözde t-launcher'ın Türkiye'deki temsilcilerinden) YouTuber a yazıyormuş discord üzerinden. Bu videoyu yapamazsın diyormuş, demem şu ki videoyu yapacağını nasıl biliyor? Yani tamamen kurgu.

Yani tamamen kurgu.

Virüs olduğuna kanıtım olmasa da gordum. Okul akıllı tahtasında okul internetiyle yüklemeyi denediğimde neden yüklemeyi denedim canım sıkıldı çünkü site bildiğiniz gibi açılmadı ve türü kısmında Game değil de malware yazıyordu ve o gün tüm t*auncher falan sildim. Orijinal geçtim.

T-Launcher'ın son sürümlerini hiç beğenmiyorum, her şey olabilir çünkü artık gereksiz kurumsallaştı adamlar kendi sunucularından skin hizmeti bile veriyorlar. İsteseler her türlü virüsü yüklerler -ki bir korsan oyun sunan kişi bunu neden istemesin?-. Eski sürümlerinden birisini kullanıyorum. Son sürümüne ve orijinal başlatıcıya göre daha sade, hızlı, ve OptiFine-Forge yükleme gibi özellikleri bulunuyor. Orijinal hesap ile kullanıyorum başlatıcıyı, korsan değil.

Ruslara güvenmeyin arkadaşlar Ruslar zeki adamlar. Ben herşeyi beklerim onlardan

T-Launcher'ın son sürümlerini hiç beğenmiyorum, her şey olabilir çünkü artık gereksiz kurumsallaştı adamlar kendi sunucularından skin hizmeti bile veriyorlar. İsteseler her türlü virüsü yüklerler -ki bir korsan oyun sunan kişi bunu neden istemesin?-. Eski sürümlerinden birisini kullanıyorum. Son sürümüne ve orijinal başlatıcıya göre daha sade, hızlı, ve OptiFine-Forge yükleme gibi özellikleri bulunuyor. orijinal hesap ile kullanıyorum başlatıcıyı, korsan değil

Orijinal varsa orijinale geçin ya da T*auncher'in yüklediği Java'yı silip kendiniz kurun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı