TLauncher'ı E diskine indirme

Rahman_Burak58

Decapat
Daha fazla  
Merhaba TLauncher'i C değil de E'ye indirmesini istiyorum. Minecraft klasörünü direkt E'ye indirmesini istiyorum. Nasıl yapacağım? İndirirken seçme yeri yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatörler yine kafasına göre davranıyor sanırım. Craftrise konusu olsa direkt kilitlenirdi.
.exe ile kurarsan kurarken sana nereye kurmak istediğini soruyor zaten.
Alternatif olarak %appdata%/.minecraft/ klasörünü E:'ye atıp TLauncher.jar'ı açmayı deneyebilirsin.

Moderatörler yine kafasına göre davranıyor sanırım. CraftRise konusu olsa direkt kilitlenirdi.
.exe ile kurarsan kurarken sana nereye kurmak istediğini soruyor zaten.
Alternatif olarak %appdata%/.minecraft/ klasörünü e:'ye atıp TLauncher. Jar'ı açmayı deneyebilirsin.

appdata/.romaining/.minecraft olacak. appdata/.romaining/.Tlauncher klasörünü de atsın ama pek işe yarayacağını sanmıyorum. Setup dosyasını açtığında sana nereye kuracağı yeri soruyor.

Son düzenleme:
İndirirken seçme yeri yok.
Şimdi farkettim. Yeri söylüyor fakat seçenek vermiyor. Diğer yöntemi deneyelim.
O da olmadı :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yöntemle yapabilirsiniz.
appdata/.romaining/minecraft olacak. appdata/.romaining/Tlauncher klasörünü de atsın ama pek işe yarayacağını sanmıyorum.
Evet işe yaramadı.

Ayrıca .minecraft klasörü, minecraft değil.
%appdata%\.minecraft sizi minecraft klasörüne götürür, %appdata%\.tlauncher ise TLauncher klasörüne.

Geri
Yukarı