TLauncher'in bilgisayara daha önceden indirildiği nasıl anlaşılır?

newodys

Decipat
İsim belirtmenin yasak olduğu launcherin virüs barındırdığına dair videolar gördüm. Pek inanmadım ama işimi de şansa bırakmak istemiyorum. Bilgisayara öncesinde o Minecraft launcherini kurmuştum ama format attıktan sonra bir daha kurdum mu yoksa formattan önce mi kurdum hatırlayamıyorum. Biraz absürt bir istek gibi gelecek ama formattan sonra indirip silmiş miyim diye öğrenmemin yolu var mı?
(Başlıkta ismi vermişim kusuruma bakmayın.)

İsim belirtmenin yasak olduğu Launcher'in virüs barındırdığına dair videolar gördüm. Pek inanmadım ama işimi de şansa bırakmak istemiyorum. Bilgisayara öncesinde o Minecraft Launcher'ini kurmuştum ama format attıktan sonra bir daha kurdum mu yoksa formattan önce mi kurdum hatırlayamıyorum. Biraz absürt bir istek gibi gelecek ama formattan sonra indirip silmiş miyim diye öğrenmemin yolu var mı?
(Başlıkta ismi vermişim kusuruma bakmayın.)

Virüssüz hocam kendisini tarattım.

Hocam Kaspersky ile tarama yapın bir şey varsa siler bir şey bulamaz ise takmayın. Bende var TLauncher bu zamana kadar hiçbir şey olmadı. Böyle videoları da bildirin gitsin takmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs taramasına yakalanmaması için kodlarında değişiklik yapılmış sanırsam detaylarını tam bilmiyorum. Bir şekilde taramalara yakalanmıyormuş. Zaten virüs olduğunu pek düşünmüyorum ama işimi sağlama almak istedim.

Hocam o Launcher virüsse şu anda büyük ihtimalle TR'nin yarısının pcsinde virüs vardır :)
Hocam Kaspersky ile tarama yapın bir şey varsa siler bir şey bulamaz ise takmayın. Bende var TLauncher bu zamana kadar hiçbir şey olmadı. Böyle videoları da bildirin gitsin takmayın.
Aynen öyle hocam

Geri
Yukarı