TLOU etkisinden çıkamıyorum

anatolia43

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar biraz garip bir konu ama TLOU part 1, 2 -3 saat önce PC'den bitirdim ancak okdr içimde boşluk hissi uyandı ki anlatamam bu oyunu daha fazla oynamak istiyorum ama part 2 maalesef PC'de yok sürekli Last of Us düşünmeye başladım ne yapabilirim?

Selamlar biraz garip bir konu ama TLOU part 1, 2 -3 saat önce PC'den bitirdim ancak okdr içimde boşluk hissi uyandı ki anlatamam bu oyunu daha fazla oynamak istiyorum ama part 2 maalesef PC'de yok sürekli Last of Us düşünmeye başladım ne yapabilirim?
Aynı şeyi rdr2 yi bitirdiğimde yaşamıştım. Bence en iyisi oluruna bırakmak, üstüne gittikçe daha da aklınızda kalıyor çünkü. Normal hayatınıza devam edin bir süre sonra aklınıza gelmemeye başlayacak. Benim öyle oldu en azından.

Sen hele bi' Red Dead Redemption 2 oyna, RDR2 oynadıktan sonra hiçbir oyunun oynanış, vuruş hissiyatı, animasyonları iyi gelmeyecek. Sen hele bir Witcher 3 oyna, ondan sonra hiçbir oyunun hikayesi seçimlerinin hikayesinin üzerinde ki etkisi, olasılıkların çoğunluğu, keşfedilecek yerlerin çoğunluğu başka hiçbir oyunda yok neredeyse. Hele bi bunların üzerinden geçte, bakalım o zaman Last Of Us Part 1 boşluk hissi yaratıyor mu? Burada TLOU'ya laf atmıyorum ama inanki bu saydığım iki oyunu oynarsan daha çok boşluk hissi yaşayacağını düşünüyorum.

Diziyi aç ellie için seçilen aktristi gör seriden soğursun zaten merak etme.

1716488099822.png

Sen hele bi' Red Dead Redemption 2 oyna, RDR2 oynadıktan sonra hiçbir oyunun oynanış, vuruş hissiyatı, animasyonları iyi gelmeyecek. Sen hele bir Witcher 3 oyna, ondan sonra hiçbir oyunun hikayesi seçimlerinin hikayesinin üzerinde ki etkisi, olasılıkların çoğunluğu, keşfedilecek yerlerin çoğunluğu başka hiçbir oyunda yok neredeyse. Hele bi bunların üzerinden geçte, bakalım o zaman Last Of Us Part 1 boşluk hissi yaratıyor mu? Burada TLOU'ya laf atmıyorum ama inanki bu saydığım iki oyunu oynarsan daha çok boşluk hissi yaşayacağını düşünüyorum.
RDR2 nin hikayede Witcher'ı sollayacağını düşünüyorum.

Sen hele bi' Red Dead Redemption 2 oyna, RDR2 oynadıktan sonra hiçbir oyunun oynanış, vuruş hissiyatı, animasyonları iyi gelmeyecek. Sen hele bir Witcher 3 oyna, ondan sonra hiçbir oyunun hikayesi seçimlerinin hikayesinin üzerinde ki etkisi, olasılıkların çoğunluğu, keşfedilecek yerlerin çoğunluğu başka hiçbir oyunda yok neredeyse. Hele bir bunların üzerinden geçte, bakalım o zaman Last of Us part 1 boşluk hissi yaratıyor mu? Burada TLOU'ya laf atmıyorum ama inanki bu saydığım iki oyunu oynarsan daha çok boşluk hissi yaşayacağını düşünüyorum.

Witcher 3'ü 10'a katlayan ve seçimlerinin çok önemli olan oyunlar çoktandır piyasada var zaten Baldur's Gate 3 ve Fallout New Vegas bir ara göz at derim.

RDR2 nin hikayede Witcher'ı sollayacağını düşünüyorum.
Hocam karşılaştırılamaz bile, Witcher'ın 9 Tane Roman'ı var, her biri 500 sayfa. Oyunu çıkmadan önce 10 tane oyun çıkacak kadar hikaye yazılmış. Gelip bana RDR2'nin hikayesi daha iyi diyorsun.

Witcher 3'ü 10'a katlayan ve seçimlerinin çok önemli olan oyunlar çoktandır piyasada var zaten Baldur's Gate 3 ve Fallout New Vegas bir ara göz at derim.
Baldur's Gate 3'e lafım yok ama Gerçek zamanlı aksiyon yok oyunda. Bu da biraz gerçekçi gelmiyor. Şahsen ben türü sevmiyorum. Hikayesine de laf etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı