TLOU etkisinden çıkamıyorum

Sen hele bi' Red Dead Redemption 2 oyna, RDR2 oynadıktan sonra hiçbir oyunun oynanış, vuruş hissiyatı, animasyonları iyi gelmeyecek. Sen hele bir Witcher 3 oyna, ondan sonra hiçbir oyunun hikayesi seçimlerinin hikayesinin üzerinde ki etkisi, olasılıkların çoğunluğu, keşfedilecek yerlerin çoğunluğu başka hiçbir oyunda yok neredeyse. Hele bi bunların üzerinden geçte, bakalım o zaman Last Of Us Part 1 boşluk hissi yaratıyor mu? Burada TLOU'ya laf atmıyorum ama inanki bu saydığım iki oyunu oynarsan daha çok boşluk hissi yaşayacağını düşünüyorum.
Geldi yine kişisel anlamda bunları yaşayıp genelmiş gibi davranan biri. Hikaye seçiminde Witcher 3'den daha iyi oyunlar var, vuruş hissiyatı ve oynanışı da RDR2'den daha iyi oyunlar var :).

Geldi yine kişisel anlamda bunları yaşayıp genelmiş gibi davranan biri. Hikaye seçiminde Witcher 3'den daha iyi oyunlar var, vuruş hissiyatı ve oynanışı da RDR2'den daha iyi oyunlar var :).
Daha iyi vuruş hissi olan oyunlar yok demedim, daha iyi animasyonları olan oyunlar yok demedim ama bunların hepsini bir arada ve en iyi yapan bir oyun var, RDR2.

Geldi yine kişisel anlamda bunları yaşayıp genelmiş gibi davranan biri. Hikaye seçiminde Witcher 3'ten daha iyi oyunlar var, vuruş hissiyatı ve oynanışı da RDR2'den daha iyi oyunlar var :).

Vuruş hissi pek yok o konuda haklı benim aklıma tek gelen God of War 2018 var vuruş hissi açısından onun dışında RDR kadar vurduğunda iyi hissetiren bir oyun pek görmedim. Belki Call of Duty'ler olabilir ama onlar da zaten Online oyun.

Farkındaysanız bana karşı çıkanlar bana karşı bir oyun söylemiyor. Söylese de aynı tür oyun değil. Aynı tür oyunları kıyaslarsanız tartışabilirz ancak sen gidipte GoW ile RDR2'yı kıyaslayamazsın. Gidipte Baldur's Gate 3 ile Witcher 3'ü kıyaslayamazsın. Adamın birinde var baltaysa sağa sola uçuyor, adamı ortadan ikiye yarıyor. Biri atıyla elinde altı patlar ile ayağı taşa takılsa düşecek şekilde tasarlanmış. Her oyun kendi türünde iyidir. Gidip de başka türden oyunlar yazıp daha iyi olduğunu kanıtladığınızı sanmayın. @havalinick , @Caped , @diocletian

Farkındaysanız bana karşı çıkanlar bana karşı bir oyun söylemiyor. Söylese de aynı tür oyun değil. Aynı tür oyunları kıyaslarsanız tartışabilirz ancak sen gidip de GoW ile RDR2'yı kıyaslayamazsın. Gidip de Baldur's Gate 3 ile Witcher 3'ü kıyaslayamazsın. Adamın birinde var baltaysa sağa sola uçuyor, adamı ortadan ikiye yarıyor. Biri atıyla elinde altı patlar ile ayağı taşa takılsa düşecek şekilde tasarlanmış. Her oyun kendi türünde iyidir. Gidip de başka türden oyunlar yazıp daha iyi olduğunu kanıtladığınızı sanmayın. @havalinick, @Caped, @diocletian

O ne demek hocam? Hepsi oyun değil mi bunların niye karşılaştırmayalım. Biz burada açık dünyasını falan karşılaştırmıyoruz düşmana vururkenki hissini tartışıyoruz ve iki oyunda da bu his var hangisinin daha iyi olduğu tartışılabilir gayet normal. İlla birinde balta kullanıyor diye diğerinde de kullanmasına gerek yok. Bu dediğiniz olay şöyle olurdu biz açık dünyadan konuşurken gidip de GoW örneği versem bayağı absürt kaçar çünkü oyun açık dünya değil saçma kaçardı.

Aynı şeyi RDR2'yi bitirdiğimde yaşamıştım. Bence en iyisi oluruna bırakmak, üstüne gittikçe daha da aklınızda kalıyor çünkü. Normal hayatınıza devam edin bir süre sonra aklınıza gelmemeye başlayacak. Benim öyle oldu en azından.

Önerin için teşekkürler 2 oyunuda bitirmiş biri olarak ama beni Last of Us hikayesi daha çok çektiği için böyle bir konu açtım<3

After credits oynadınız mi yan hikâyeyi?

Evet oynadım ama pek tatmin etmedi DLC
En iyisi YT'den bir yayıncıdan part 2 izlemek

O ne demek hocam? Hepsi oyun değil mi bunların niye karşılaştırmayalım. Biz burada açık dünyasını falan karşılaştırmıyoruz düşmana vururkenki hissini tartışıyoruz ve iki oyunda da bu his var hangisinin daha iyi olduğu tartışılabilir gayet normal. İlla birinde balta kullanıyor diye diğerinde de kullanmasına gerek yok. Bu dediğiniz olay şöyle olurdu biz açık dünyadan konuşurken gidip de GoW örneği versem bayağı absürt kaçar çünkü oyun açık dünya değil saçma kaçardı.
Hocam şunu şöyle düşünün. RDR2 eğer mecbur kalırsanız maksimum 20 kişi öldürerek oyunu bitirebiliyorsunuz. Ancak GoW'da sizce öyle bir ayrıcalık var mı? Oyun zaten öldürmek üzere kurulu. Bu sebeple tabii ki de oyuncunun sıkılmaması için daha iyi yapılmak zorunda.

Selamlar biraz garip bir konu ama TLOU part 1, 2 -3 saat önce PC'den bitirdim ancak okdr içimde boşluk hissi uyandı ki anlatamam bu oyunu daha fazla oynamak istiyorum ama part 2 maalesef PC'de yok sürekli Last of Us düşünmeye başladım ne yapabilirim?
Dizisini izleyebilirsin veya PS5 kiralayabilirsin belki. Görmüştüm bir aralar kiralayanları. Last of Us Part 2'yi oynarsın, belki birkaç oyun daha oynarsın. Şu kiralama olayına gerçekten bir bak ama. Bu kadar sevdiysen içinde kalmasın, oyna.

Ya da PS Cafe gibi yerlerde vardır bu oyun.

Farkındaysanız bana karşı çıkanlar bana karşı bir oyun söylemiyor. Söylese de aynı tür oyun değil. Aynı tür oyunları kıyaslarsanız tartışabilirz ancak sen gidipte GoW ile RDR2'yı kıyaslayamazsın. Gidipte Baldur's Gate 3 ile Witcher 3'ü kıyaslayamazsın. Adamın birinde var baltaysa sağa sola uçuyor, adamı ortadan ikiye yarıyor. Biri atıyla elinde altı patlar ile ayağı taşa takılsa düşecek şekilde tasarlanmış. Her oyun kendi türünde iyidir. Gidip de başka türden oyunlar yazıp daha iyi olduğunu kanıtladığınızı sanmayın. @havalinick , @Caped , @diocletian
Daha iyi olduğunu kanıtlamadım, öyle düşündüğümü söyledim. Niye agresif çıkıştınız ki?

Sen hele bi' Red Dead Redemption 2 oyna, RDR2 oynadıktan sonra hiçbir oyunun oynanış, vuruş hissiyatı, animasyonları iyi gelmeyecek. Sen hele bir Witcher 3 oyna, ondan sonra hiçbir oyunun hikayesi seçimlerinin hikayesinin üzerinde ki etkisi, olasılıkların çoğunluğu, keşfedilecek yerlerin çoğunluğu başka hiçbir oyunda yok neredeyse. Hele bi bunların üzerinden geçte, bakalım o zaman Last Of Us Part 1 boşluk hissi yaratıyor mu? Burada TLOU'ya laf atmıyorum ama inanki bu saydığım iki oyunu oynarsan daha çok boşluk hissi yaşayacağını düşünüyorum.
Hepsi Kaliteli oyunlar ama konu TLOU. Konu sahibi, TLOU'nun bende boşluk hissi yarattığını söylüyor sen kalkmışsın alakasız bir şekilde RDR2, Witcher 3 diyorsun sanki TLOU'nun hikayesi, oynanışı berbatmış gibi.

Diziyi aç ellie için seçilen aktristi gör seriden soğursun zaten merak etme.

Eki Görüntüle 2202974
Vallahi diziyi ondan dolayı hiç izleyesim yok. aşırı tilt oldum.

TLOU'yu oynayamadım bir türlü. önceden sistem gereksinimlerim oyunu karşılamadığı içindi şimdi de fiyatı için oynayamıyorum. :D Lakin part1'i de part2'yi de izleyerek bitirdim. şunu söylemeliyim ki gerçekten derin bir hikayesi var güzel oyundur TLOU. çok seviyorsanız masaüstü arkaplanınıza ve telefon arkaplanınıza TLOU'dan fotoğraflar koyabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı