Oyun TLOU optimizasyonu düzeldi mi?

benglobalim

Hectopat
Arkadaşlar oyun sorunlu çıktığı için ilk başta almadım fakat şu anda ne durumda, yorumlarınız neler? Sistemimi aşağıya bırakıyorum rahat oynayabilir miyim yoksa bekleyeyim mi çözülmeyen optimizasyon sorunu, bug vs. var mı?

• Ryzen 5 3600.
  • RX 5600XT.
  • 16 GB RAM.

Ben birkaç haftadır bu sistemimle ultra 1080p FSR kullanmadan 70-80fps görüyordum üstüne yayın açıyordum hocam, sizin sistem nasıl drop vb. yiyordu?
Boş alanlarda 70-80fps görüyordu fakat yoğun zombili ve yağışlı sahnelerde ufak droplar oldu. Dediğim gibi 1 haftadır girmiyorum. Düzelmiş olabilir

Boş alanlarda 70-80fps görüyordu fakat yoğun zombili ve yağışlı sahnelerde ufak droplar oldu. Dediğim gibi 1 haftadır girmiyorum. Düzelmiş olabilir
Olabilir hocam, benim genel olarak fps böyleydi tabii denk değiller zaten ama 3060'ın da drop yemesi garipmiş cidden. Şu an biraz daha iyi diyebilirim eğer bitirmediysen oyunu dene derim.

Olabilir hocam, benim genel olarak fps böyleydi tabii denk değiller zaten ama 3060'ın da drop yemesi garipmiş cidden. Şu an biraz daha iyi diyebilirim eğer bitirmediysen oyunu dene derim.
5-6 saat oynayıp saldım, drop sadece 2-3 kere yaşadım zaten sık olmadı. Bir daha şans veririm düzeldiyse.

Geri
Yukarı