Çözüldü TLOU part 1 ve 2 bağlantılı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aspenaX

Hectopat
Arkadaşlar The Last of Us Part 1 bitirdim az önce yaklaşık 11 saatte bitirmişim part 2 bu oyunun devamı mı hikaye olarak?

Oyun hakkında yorumum (Bir kısmı spoiler içerir): Hikaye çok tahmin edilebilirdi bir süreden sonra uzasın diye aynı şeyleri hep tekrar ediyoruz merdiveni al paleti sudan kıza götür kızı oraya götür zombilerle savaş falan yani kısaca bir yere girince daha girmeden orada ne yapacağımı anlıyordum direkt etrafı araştırmadan ama belirli kısımlar gerçekten etkileyiciydi.

Çözüm
Arkadaşlar The Last of Us Part 1 bitirdim az önce yaklaşık 11 saatte bitirmişim part 2 bu oyunun devamı mı hikaye olarak?

Oyun hakkında yorumum (bir kısmı spoiler içerir): hikaye çok tahmin edilebilirdi bir süreden sonra uzasın diye aynı şeyleri hep tekrar ediyoruz merdiveni al paleti sudan kıza götür kızı oraya götür zombilerle savaş falan yani kısaca bir yere girince daha girmeden orada ne yapacağımı anlıyordum direkt etrafı araştırmadan ama belirli kısımlar gerçekten etkileyiciydi.

Devamı.

Oyun hakkında yorumum (bir kısmı spoiler içerir): hikaye çok tahmin edilebilirdi bir süreden sonra uzasın diye aynı şeyleri hep tekrar ediyoruz merdiveni al paleti sudan kıza götür kızı oraya götür zombilerle savaş falan yani kısaca bir yere girince daha girmeden orada ne yapacağımı anlıyordum direkt etrafı araştırmadan ama belirli kısımlar gerçekten etkileyiciydi.

Devamı.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı