Çözüldü TMAC MAC Adresi Değişimi Sonrası İnternete Bağlanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mathies

Centipat
Daha fazla  
Tmac adlı programdan Mac adresimi degiştirdim. Mac adresim başarıyla degişti fakat bilgisayara restart attıktan sonra bir daha modeme bağlansam bile internete giremiyorum. Programdan Restore Original'a bassam da fayda etmedi. Mobil veri de internet var fakat modeme girmeye çalışınca internete hiçbir şekilde erişemiyorum. MAC adresini eski haline getirdim gene de sorunum çözülmedi. Bilen varsa söylüyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartın üzerindeki ethernet çipinin veya kartının mac adresi alamamasından kaynaklanan bir soruna benziyor. Orjinal biosu tekrar yükleyin.

Anakartın üzerindeki Ethernet çipinin veya kartının MAC adresi alamamasından kaynaklanan bir soruna benziyor. Orijinal BIOS'u tekrar yükleyin.

Orijinal BIOS'u nereden bulacağım acaba? HP dizüstü - 15-BW019NT ürün kodu 2CL51EA bu model laptopu kullanıyorum fakat HP'nin kendi driver sitesinde BIOS'un sadece son sürümü var kusura bakmayın pek bilmiyorum ondan soruyorum.

Çözüm
Hala aynı hocam eski sürücüleri kaldırıp, yükledim Wireless ve LAN sürücülerini.
Sorunum çözüldü, timuti hocamın dediği ağ sürücülerini yükledikten sonra bilgisayara restart attım sorunum ortadan kalktı çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı