1500 TL Razer kulaklık önerisi

kanka tanıdık bir marka değil ayrıca yurt dışından gelcek bi sorun çıkarsa beni epey uğraştırır

Yani bu butcede dediğinize göre bir şey yok. Üstelik kablosuz istiyorsunuz. Çok zor bu butcede. En iyisi kablolu HyperX Cloud Core+ alın.
kablosuz olması benim için çok önemli kablolu razer olmasada önerebileceğiniz bilindik markalı varmı

kanka tanıdık bir marka değil ayrıca yurt dışından gelcek bi sorun çıkarsa beni epey uğraştırır

kablosuz olması benim için çok önemli kablolu razer olmasada önerebileceğiniz bilindik markalı varmı
Kablosuz icin butce yetersiz. Ya butce artacak yada kablolu alacaksin.

Yapcak birşey yok tabiki genel olarak VGN'de çöp, ama fiyat böyle olunca anca bu kadar olabiliyor şuan düzgün kablosuzlar 6000 TL'den başlıyor.
ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1 Surround Gaming Kulaklik | ITOPYA kanka bu nasıl itopyada indirimde şuan alabilirim

Kablosuz icin butce yetersiz. Ya butce artacak yada kablolu alacaksin.
ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1 Surround Gaming Kulaklik | ITOPYA kanka bu nasıl itopyada indirimli şuan

Yani en azından iş görecek bir Wireless istiyosanız bütçeniz minimum 2.5k olmalı. Onda da mikrofon, ses kalitesi gibi özelliklerden kısmak gerekiyor. Düzgün bir Wireless için şöyle bir 4k bütçe lazım en az.

Yeni konular

Geri
Yukarı