TM'de 200-250 bin yapılır mı?

keiheir

Femtopat
Arkadaşlar sözelden geçtim. Sos1 neredeyse tamam ama çalışmaya da devam Full'e yakın yapmak istiyorum bol bol deneme çözeceğim ama TYT AYT matematik maalesef kötü. Önerileriniz neler? Yapılabilir mi sizce kalan sürede. Matematik konularını üstten biliyorum.

TYT matematik bende de çok kötü ama AYT matematiğim çok iyi şimdi AYT mat adına konuşacak olursak AYT matematik çalışıldığı zaman emeğinin karşılığını veren derslerden biridir 2 kaynak bitirsen bile denemelerde yüksek netlere ulaşırsın ama konu AYT matematik olunca en önemlisi kaynak seçimi benim sana önerim seviyen ne olursa olsun sakın orta-zor şeklinde başlama kolay-orta-zor şeklinde gitmen daha iyi olur bunun sebebi sınavda kolay sorularda çıkıyor ve sen sadece orta ile zor soru tiplerini yaparsan kolay soru tipi geldiğinde doğal olarak o soru kalıbını hatırlamayacaksın ve boşuna netin gitmiş olacak o yüzden AYT matematikte kesinlikle kolay-orta-zor olarak gitmeni öneririm TYT matematik için söyleyebileceğim tek şey çok sabır isteyen bir ders olduğu için sakın soruları yapamasan bile pes etme çünkü TYT matematik meyvelerini çalışmaya başladıktan 1 ay veya 2 ay sonra verir o yüzden denemelerde netlerim artmıyor ben yapamıyorum deme sadece soruları analiz et nerelerde yanlışın var onları belirle ve üstüne git elbet bir süre sonra artacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı