TN veya VA monitör önerisi

Bütçe
2bin tl

eclip

Hectopat
Daha fazla  
Ağırlıklı olarak rekabetçi oyunlar oynuyorum. Filmde izliyorum ancak film o kadar da önemli değil. TN panelden IPS panele geçmiştim. Renkler çok kaba geldi. Gözümü ağrıtıyor desem yeridir. Tekrar TN veya VA panel monitör alacağım. Özellikleri; 1-3ms, 24 inç, Curved olmamalı, çerçeve kalınlığı önemli değil, 144Hz ve yüksekliğini ayarlayabildiğimiz (yukarı aşağı hareket eden) bir monitör olmalı. Önerilerinizi bekliyorum.

VA ya bulaşmaya gerek yok, zaten canlı renkleri sevmemişsiniz, birde yanında devasa bir ghosting riski almanızı tavsiye etmem, BenQ XL2411K güzel bir tercih olabilir, ASUS VG248QG de güzel bir tercih olabilir TN olarak.

VA ya bulaşmaya gerek yok, zaten canlı renkleri sevmemişsiniz, birde yanında devasa bir ghosting riski almanızı tavsiye etmem, BenQ XL2411K güzel bir tercih olabilir, ASUS VG248QG de güzel bir tercih olabilir TN olarak.
Öncelikle verdiğiniz fikirler için teşekkürler. Asus VG248QG'yi çok beğendim ancak bütçemi aşıyor.
Eğer aynı özelliklerde ve birazcık daha ucuz bir monitör biliyorsanız, önerebilirsiniz.

Öncelikle verdiğiniz fikirler için teşekkürler. Asus VG248QG'yi çok beğendim ancak bütçemi aşıyor.
Eğer aynı özelliklerde ve birazcık daha ucuz bir monitör biliyorsanız, önerebilirsiniz.
Bütçe 2.000 TL demişsiniz.

Burada 1.861 TL.

Geri
Yukarı