To skip disk checking press any key hatası

MustFeeling

Decapat
Sistemi alalı 2 gün oldu bu sabahtan itibaren bu yazı çıkmaya başladı 4-5 kere kapattım yeniden başlattım her seferinde bu çıkıyor SSD sağlığı %100 neden böyle yapıyor. Windows 11

Dosya Ekleri

• IMG_20221212_132216.jpg
    IMG_20221212_132216.jpg
    130 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Arama çubuğuna CMD yazıp sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Daha sonra gelen pencereye chkdsk /f /r yazın ve enter tuşuna basın. İşlem bitince y yazıp enter tuşuna basın. Sonra da bilgisayarı yeniden başlatın. Tekrar göreceksiniz ama karışmayın diski kontrol etsin. Bu kontrol sonrası sorun devam ederse ya da çözülürse geri dönüş yapmayı unutmayın.

Arama çubuğuna CMD yazıp sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Daha sonra gelen pencereye chkdsk /f /r yazın ve enter tuşuna basın. İşlem bitince y yazıp enter tuşuna basın. Sonra da bilgisayarı yeniden başlatın. Tekrar göreceksiniz ama karışmayın diski kontrol etsin. Bu kontrol sonrası sorun devam ederse ya da çözülürse geri dönüş yapmayı unutmayın.

YouTube baktım chdsk x/ C: Yaptım açılırken ASUS ekranı gelip gidiyor düzeldi sanırım senin dediklerinde yapayım mı?

Geri
Yukarı