TOD maç izleme ekranı gelmiyor

Makaleler
14
Yer
Antalya
Şu anda bir sorun var maç izleme ekranına girince hiçbir şey oynamıyor, seçenek çıkmıyor, siyah ekran vs. yok. Dümdüz yayın yokmuş gibi, sayfada takımların ismi yazıyor ama altında yayını başlatma seçeneği yok. Desteğe basıyorum durumu bildirmek için destekte yazı yazma yeri yok. Paketin bitmesine daha 5 ay var, o bakımdan da sorun yok. Arayüz falan değişmiş en son izlediğimdekine göre, bu beceriksizler kesin yine bir şeyi yapamamıştır. Sizde şu anda durum nasıl? Herhangi bir şey izleyebiliyor musunuz?

Liverpool - City maçını izlemek için giriş yapmıştım. Aynı sorundan muzdaribim.
-
1710088443888.png

Edit: Destek kısmında şu anda "this service is unavailable" yazıyor. Yazık gerçekten şunlara verdiğimiz paraya. Tekrardan bunlara verdik bir de ihaleyi. Gerçekten yazık. Kaçaktan izliyorum mecburen...
3 aylık almıştım bunlara güven olmaz ve İngiltere Ligi'nin son maçını da izleyebileyim diye. Yazık gerçekten.

Edit: Destek kısmında şu anda "this service is unavailable" yazıyor. Yazık gerçekten şunlara verdiğimiz paraya. Tekrardan bunlara verdik bir de ihaleyi. Gerçekten yazık. Kaçaktan izliyorum mecburen...
1710089019373.png

3 aylık almıştım bunlara güven olmaz ve İngiltere Ligi'nin son maçını da izleyebileyim diye. Yazık gerçekten.

Eki Görüntüle 2137820
Canlı TV'de ne var şu an bakamıyorum ama ilk baktığımda basket maçı vardı. O değişebiliyor mu?

Canlı Tv den denediniz mi?
Teşekkürler. 2. Yarıyı bu şekilde izleriz. İlk yarıda maçı bölmemek için fazla kurcalamamıştım siteyi. Bu canlı tv sekmesine keşke daha önce baksaymışım ama daha önce hiç bakmamıştım burası ne diye. Hep sayfanın başında maç çıktığı için ona tıklar izlerdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı