Tofaş Doğan arabaya saygı göstermeyenler

Sen bir de kaza yapınca gör teneke mi değil mi?
Çok sağlam demedim ki.
Başlık düzenlenmiş.

Ben de Tofaş hastasıyım. Onları takma kafana, istediğini yap.

Böyle bir hayalim olsa o BMW ile karşılaştıran gruptan çıkardım. Ama araba güzel apaçi tarzı olmadıkça ben de katılıyorum .
Tek eksi yanı güvenlik. Arabaya artık Ayetel Kürsi okur da binerim.

@def2easy06, anca yaptığınız evde hastası, çocuğu olan insanlara genellemek gerekirse çevreye huzur vermemek, arabanın ayarlarıyla oynadığınız için de arabanın değişen yapısı gereği oluşan güvenlik zaafiyetleri yüzünden insanların hayatını tehlikeye atmak.

Benim Tofaş'ı sevememe nedenim Türk insanını bu arabayla kandırmış olmalarıdır. Zamanında ithal ikameci ekonomi politikası gereği yurtdışından gelen herşey yüksek gümrük vergileri vs. yüzünden çok yüksek fiyatlara sahipti. Bizde de orta gelir düzeyine sahip kişiler fiyatından dolayı Şahin,
Doğan almak ve uzun yıllar bu arabanın taksitlerini ödemek durumunda kaldılar.
O zamanlarda örneğin Almanya'da yaşayanlar daha ucuza Mercedes sahibi oluyordu. Bu kadar para verip bu arabaya sahip olmak Türk insanına karşı yapılmış bir ayıptır bence. Bu yüzden bu arabaya saygım yok benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…