Tofaş s (süper) modellerinde tuhaflık

te0n

Centipat
Arkadaşlar merhaba, bizde 97 model kartal s yani süper modeli var. Bende bu s modellerini bir araştırıp ne özelliği var, diğer modellerden ayıran özellikleri nedir diye araştırma yaparken bizim modelde sis farı, far yıkama ve arka sis farı gibi lüks özellikleri yok diye okudum ve kafam gerçekten karıştı. Bende Tofaş'ın kullanım klavuzunu okuyayim dedim ve far yıkama ve arka sis farı slx modellerinde özgün olduğunu öğrendim, kafam gerçekten çok fazla karışık. Kısa lafın özü;

S modellerinde sis farı ve far yıkama var mıdır? (bizim kartal yüksek torpido ve sis farı, arka sis farı uyarı lambası var)

Dostum merakını çok iyi anladım. Emin olmamakla birlikte sizin kartalın tamamen orijinal olup olmadığını öğrenerek başlıyabilirsin. S modeli diye bahsettiğin slx oluyor sanırım.

Dostum merakını çok iyi anladım. Emin olmamakla birlikte sizin kartalın tamamen orijinal olup olmadığını öğrenerek başlıyabilirsin. S modeli diye bahsettiğin slx oluyor sanırım.
S sadece S slx değil.
Eğer fabrika çıkışı yoksa o bahsedilen özellikler sonradan takılmıştır belki opsiyonla alınmıştır bayiden zamanında.
Onu her zaman merak etmişimdir bu arabanın ilk sahibini bulup ona soracağım

Geri
Yukarı