"toggototamir.com.tr" alan adını satın aldım

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Arkadaşlar, biliyorsunuz ki TOGG yerli ve milli araçlarımız tanıtıldı. Haberlerde aylardır görüyoruz. Düşündüm araba alan biri ne ister? Yarın bir gün TOGG arabası bozulduğunda oto tamirci ister değil mi? Düşündüm ve bir alan adı aldım. Yarın bir gün bir iş insanı çıkar benden bu ismi ister.

toggototamir.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
peugeotototamir
renaultototamir
fiatototamir
volkswagenototamir

Com.tr uzantılarını sorguladım sadece, bunlarda boşta ilginizi çeker belki. Togg için şahsi fikrim togg.com.tr sizde olsa ozaman değerli bir domain derdim ama gördüğünüz gibi neredeyse tüm otomobil markalarının ototamir com tr uzantıları boşta.

Milli araçlarımız tanıtıldı. Haberlerde aylardır görüyoruz. Düşündüm araba alan biri ne ister? Yarın bir gün TOGG arabası bozulduğunda oto tamirci ister değil mi? Düşündüm ve bir alan adı aldım. Yarın bir gün bir iş insanı çıkar benden bu ismi ister.

1667576329815.png

Hocam adresin doğru olduğuna emin misiniz?

Bilemiyorum. Daha ortada araba yok. Araba çıkacak, yaygınlaşacak ve yetkili servis dışında alternatif aramaya başlayacak insanlar. Oldukça uzun bir süre. Hadi oldu diyelim bu zamana kadar farklı marka arabalar kullandım ve böyle bir arama yapma ihtiyacı duymadım. Mantıklı bir yatırım gibi gelmedi bana. Bol şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı